Connect with us

Sektör Haberleri

indusmarkt.com “Endüstriyel Her Şey” sloganıyla açıldı

Yayın Tarihi:

-

Türkiye’de bir ilk olarak endüstriyel ürünlerin satışının yapıldığı indusmarkt.com sektöre yeni bir ivme kazandırmayı amaçlıyor. indusmarkt.com, 15.000 çeşit ürünü ve endüstriyel her şey sloganıyla sektörde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor. Ayrıca firma, e-ticaretin gücünü keşfetmiş ve bu gücü, müşterilerin ihtiyaç duydukları malzemeleri sorunsuz bir şekilde satın alması için gerekli olanakları işlevsel bir hale getirmiştir.

2021 yılında faaliyete geçen firma, ilkeli bir duruş benimsemekte ve müşteri odaklı bir şekilde hareket ederek endüstriyel alandaki bütün malzemeleri tek bir çatı altında toplamaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyulan malzemelerin güvenilir bir platform üzerinden satın alınmasını olanaklı hale getirmektedir.

indusmarkt.com, e-ticareti benimsemiş firmalardan bir tanesidir ve endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan bütün malzemeleri eksiksiz bir şekilde firma çatısı altında toplayarak müşterilerin ürün temini konusunda sorun yaşamasını engellemektedir. Sahip olduğu özellikler ve yenilikçi çözüm anlayışları ve ham madde, sarf malzemeleri, yedek parça olarak sıralanabilen ürünleri ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunarak hizmet sektöründe ön planda yer almayı başarmaktadır.

Dinamik Bir Kadro ve Yenilikçi Çözümler

Alanında uzman, günceli takip eden personelleri ile uzman bir ekibe sahip olan indusmarkt.com, yenilikçi çözümler geliştirmekte ve müşterilerine her zaman en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda endüstriyel alanda kullanılan ürünlerin her biri, titiz bir üretim sürecinden geçerek meydana getirilmekte ve güncel teknoloji ile uyumlu bir yapıya sahip olmaktadır.

Kalite standartlarının üzerinde bulunan malzemeler, müşterilerin kaliteli ve başarılı üretim süreçlerini gerçekleştirebilmesini mümkün kılmakta olup bu durum, indusmarkt.com’un sektördeki ayrıcalıklı konumunu gözler önüne sermektedir.

indusmarkt.com, sahip olduğu hizmet anlayışı ile müşterilerinin olumlu yorumlarını almayı başarmış bir firma olarak hizmet sektöründeki özel konumunu muhafaza etmektedir. Çözüm odaklılık ilkesi bağlamında hareket etmekte ve müşterilerinin satın alınan ürünler üzerinden herhangi bir sorun yaşamasını engellemektedir. Bu nedenle farklı iletişim kanalları üzerinden müşterilerine her zaman destek olan firma, en iyi hizmeti en kısa sürede ulaştırma konusunda ön plana çıkmaktadır.

İlkeli Duruş, Profesyonel ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

Kurulduğu andan itibaren oluşturmuş bulunduğu ilkeler dahilinde hareket eden indusmarkt.com, bu ilkeler ile profesyonel bir şekilde hizmet verme konusunda başarılı adımlar atmaktadır. Müşteri odaklılık, güvenirlik, şeffaflık, çözüm odaklılık ilkeleri; firmanın sunduğu hizmet bağlamında ayrıcalıklı bir konuma ulaşmasını olanaklı hale getirmektedir.

Kaliteli, sağlam ve uygun fiyatlı endüstriyel malzemeler ile müşterilerinin bu malzemeleri sorunsuz bir şekilde satın almasını mümkün kılan indusmarkt.com, her zaman en iyi hizmeti sunmakta ve bu sayede müşterilerinin olumlu yorumlarına mazhar olmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışı, profesyonel ve kaliteli endüstriyel malzemeler ile firma, müşterilerine 7 / 24 hizmet sunmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com