Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

INIRA – Kremayer montajındaki devrim

Yayın Tarihi:

-

Delik açma ve raybalama işlemi gerektirmeyen %100 talaşsız montaj.

INIRA, basit, güvenli ve verimli kremayer montajını yenilikçi konsepte buluşturuyor. INIRA clamping ve INIRA adjusting ile montaj işlemi artık çok daha hızlı, hassas ve ergonomik. INIRA pinning, pinleme işleminde yeni standartlar beliriyor ve kremayer montajında devrim yapmaya devam ediyor.

INIRA clamping: Daha hızlı ve daha ergonomik.

Bugüne kadar kremayerlerin montajı, örneğin işkence kullanarak, zahmetliydi. INIRA clamping ‘de sabitleme tertibatı kremayere entegre edildi. Sabitleme cıvatasının başına geçirilen bir montaj kovanı sayesinde sabitleme, hızlı ve ergonomik bir şekilde yapılıyor.

 

INIRA adjusting: Tek kelimeyle daha güvenli ve daha hassas 

INIRA clamping, INIRA adjusting kombinasyonu iki kremayer arasındaki geçişin optimum ayarlanabilmesi için mükemmel bir çözüm. Yenilikçi ayar mastarıyla kremayerler arasındaki geçiş oldukça güvenli ve mikrometre hassasiyetinde ayarlanabilir.

INIRA pinning: Basitçe daha iyi ve daha verimli 

Günümüze kadar kremayerlerin pinlemesinde kullanılan metot çok zaman alıcıydı. Hassas deliklerin açılması gerektiriyor ve delik açma işleminde ortaya çıkan talaşların titizlikle montaj alanından temizlenmesi gerekiyordu. INIRA pinning metodu talaşsız kremayer montaj için tamamen yeni bir çözüm sunuyor ve montaj masrafını olağanüstü kısıyor.

Olağanüstü hızlı montaj sayesinde %97,78’e varan zaman tasarrufu

Eski yönteme göre 45 dakika sürebilen pinlenme işleminin 1 dakika içerisinde kolayca yapılabilmesi sonucunda müthiş zaman tasarrufu sağlar.

Delik açma ve raybalama işlemi gerektirmediği için %100 talaşsız montaj

Kremayerlerin montajında talaş meydana gelmediği için çok güvenilir – talaşların temizlenmesi için montaj sonrası zahmetli bir işlem gerektirmez.

Çok kısa montaj süreleri

Uygulamaya bağlı olarak montaj süresinin  %50’ye kadar kısaltılması.

İyileştirilmiş montaj ergonomisi

Kolay ve güç gerektirmeyen montaj işlemi bedensel zorlanmayı önlüyor.

Montaj kolaylığı

Tasarım yaparken, kremayerin kolay sabitlenebiliyor olmasına dikkat etmek gerekmemekte.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com