Connect with us

Genel

IWE Istanbul Water Expo su ve atık su arıtma teknolojileri fuarı 03-05 Eylül 2015’te

Yayın Tarihi:

-

IWE Istanbul Su ve Atık Su Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, sektörün önde gelen kuruluşları, potansiyel katılımcılar ve destekleyen kurumlardan gelen talepler doğrultusunda 03 – 05 Eylül 2015 tarihleri arasında organize edilecek.

Yapılan görüşmeler sonucunda; 2015 yılındaki genel seçim atmosferi nedeniyle kamu kuruluşları ve yerel yönetimler tarafından finanse edilecek olan yatırım projeleri ile ilgili hızlı karar sürecinin olumsuz yönde etkileneceği, buna paralel olarak da özel sektörün yatırım yapma planlarının öteleneceği öngörüsüyle IWE Istanbul Water Expo’yu erteleme kararı aldılar.

T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle organize edilecek olan IWE Istanbul Water Expo, su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su tasarrufunun sağlanması, atık suların arıtımı ve geri dönüşümü ile ilgili çok kapsamlı bir alanda son teknolojileri ve gelişmeleri aynı platformda bir araya getirecek.

Su ve atık su çözümleri için dünyanın en büyük pazarlarından birisi konumunda olan Türkiye’nin  AB Entegre Çevre Uyum Stratejisine göre, 2023 yılına kadar yapılacak olan çevre yatırımları 58.5 Milyar Euro’yu aşacak olup su ve atık su endüstrisindeki yeni ve rehabilitasyon projeleri için 33.9 milyar Euro’luk yatırım yapılmasının planlanması, gerek kamu, gerek özel, gerekse AB tarafından sağlanacak finansman ve danışmanlıklar ile tüm sektöre pazarda ciddi iş fırsatları sunmaktadır.

Katılımcılar için Erken Katılım Avantajları Devam Ediyor

Ayrıca fuar tarihinin ertelenmesini katılımcı firmalar için bir  fırsata dönüştürerek erken katılım avantajları, Kasım 2014 sonuna kadar uzatıldı. Katılım taleplerinizi www.istanbulwaterexpo.com  adresinden ya da direkt ofisleri arayarak iletebiliyorsunuz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com