Connect with us

Hareket Kontrolü

KOLLMORGEN Türkiye yeni yöneticisine kavuştu

Yayın Tarihi:

-

 

KOLLMORGEN’ın İstanbul’da bulunan Türkiye şubesinin yeni yöneticisi Noyan Bayhan oldu. Yüksek lisans mezunu olan 40 yaşındaki mühendis; göreve gelişinden önceki son beş yıl boyunca Danaher Dental Group’ta çeşitli yönetici pozisyonlarında bulundu. Bayhan, şirketin yeni genel müdürü olarak İstanbul Boğazı ile yeni tanışan firmanın bölgedeki makine ve tesis kurulumu gelişim ortağı rolünü genişletmeyi hedefliyor. KOLLMORGEN, Türkiye’de ve Yakın Doğu’daki komşu ülkelerde özellikle motion control teknolojisi ve mühendislik hizmetleri alanlarında başarılı bir markadır.

 

Otomasyon, görüntüleme, hareket kontrolü, devreye alım ve anahtar teslim proje alanlarında çözüm arayan iş ortakları ve uzmanlar: Bu alanlara yönelik olarak KOLLMORGEN, Türkiye’de ürün yelpazesinin yanı sıra kuruluma hazır otomasyon çözümleri için de komple anahtar teslim proje ve devreye alım alanında hizmet sunuyor. Ayrıca İstanbul‘da bir eğitim ve uygulama merkezi de bulunuyor. Noyan Bayhan’ın katılımıyla birlikte artık ekipte 15 yılı aşkın süredir uluslararası ve ulusal pazarları stratejik olarak geliştirmiş bir şirket yöneticisi bulunuyor. Noyan Bayhan, kimyanın yanı sıra eczacılık alanında da sektör uzmanı olarak tanınıyor. Bu noktada KOLLMORGEN, özellikle “Hijyenik Tasarım”’ alanındaki motion control çözümleri ile puan topluyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com