Connect with us

KONTROLLER VE SENSÖRLER

Konecranes “RailQ Ray yolu analizi” ile güvenilir sonuçlar

Yayın Tarihi:

-

Konecranes RailQ Ray Yolu analizi, hassas ölçüm tekniği ile vincinizin yürüyüş yolları hakkında detaylı bir analiz sunar.

 

Konecranes RailQ Ray Yolu analizi, hassas ölçüm tekniği ile vincinizin yürüyüş yolları hakkında detaylı bir analiz sunar. Uzaktan kumanda edilebilen hassas ölçüm cihazı, yürüyüş yollarınızın hizasını ve durumunu derinlemesine analiz eder, sizlere yürüyüş yollarınız hakkında detaylı görsel bir rapor sunar. RailQ, hemen hemen her tavan vincinin ve liman vincinin ray yolu ölçümünde kullanılabilir. 

Vincinizin doğru yürümemesinin; eskimiş raylar, tekerlekler ve başlıklar, rulman ve kılavuz teker arızaları, vincin yapısal bozuklukları veya mekanik arızalar gibi birçok nedeni olabilir.

Vinçlerin, sık tekerlek değişimlerini ve ray aşınmalarını önlemek için ray üzerinde doğru bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Sık teker değişimi ve ray aşınmaları, yüksek onarım maliyetlerine ve duruşa neden olma dışında ayrıca verimsiz ve standartlara uyumlu olmayan operasyonlar yaratmaktadır. Eski usül ray ölçüm teknikleri uzun zaman alabilir ve ölçüm sonuçları hassas bir şekilde belirlenemez. Konecranes RailQ Ray Yolu Analizi ile ölçümler hızlı, güvenli ve hassas bir şekilde uzmanımızın yorumları ve önerileri ile birlikte sunulur.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com