Connect with us

Rulmanlar

Konik makaralı rulmanlarda yenilik

Yayın Tarihi:

-

NTN-SNR, endüstriyel pazarlarda faaliyet gösteren distribütörlerine özel konik makaralı rulman (TRB) ürün grubunu genişletiyor. Pazardaki metrik ve inç cinsinden en geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahip firma olan NTN-SNR, bu tür rulmanlar konusunda endüstrinin en zorlu ihtiyaçlarını karşılayabilecek lider bir tedarikçi olarak konumunu daha da güçlendirdi. NTN-SNR, 812 referanstan oluşan bir ürün grubu oluşturdu; böylece distribütörler çoğunluğu dış yüzeyi sertleştirilmiş çelikten üretilmiş ve üstün performans sunan Japonya üretimi premium rulmanlar ürün gamına hemen ulaşabilecekler. Bu özel ürün grubuna ek olarak, NTN-SNR halihazırda tüm müşterilerine 3000’e yakın konik makaralı rulman referansı sunmakta.

Distribütörleri ve endüstriyi memnun edecek kapsamlı bir çekirdek TRB ürün grubu 

NTN-SNR, distribütörlere özel TRB ürün yelpazesi ile ister metrik ister inç cinsinden olsun, tek sıra konik makaralı rulman ihtiyaçlarının büyük çoğunluğunu karşılayan, ikisi bir arada çekirdek bir ürün grubu sunuyor. Firma, 219 metrik referansıyla en çok kullanılan rulmanların çoğunu kapsarken, inç cinsinden olan 593 referans da en çok talep edilen rulmanların çoğunu karşılamakta. NTN-SNR, endüstri alanında faaliyet gösteren distribütörlerin dile getirdiği ihtiyaçlara karşılık olarak, her türden konik makaralı rulmanın ana tedarikçisi olarak ününü daha da arttırdı. Bu programı ve ilgili özel ürün gruplarını geliştirmek amacıyla NTN-SNR, ürünlerinin Avrupalı distribütörler için her zaman ulaşılabilir olmasını sağlamak üzere tedarik zinciri üzerinde çalışıp görünürlüğünü artırmaya odaklandı. Sonuç olarak, distribütörler ürün gruplarına ilişkin birçok dokümana erişebilmekte ve NTN-SNR e-Shop’a bakıp ürünleri buradan kolayca sipariş edebilmekteler.

Ürün grubunun tamamında premium kalite ve yüksek performans 

Distribütörlere özel ürün grubundaki tüm konik makaralı rulmanlar, NTN Group’un Japonya fabrikalarında üretilmiş premium sınıf ürünler olup, inşaat ekipmanları, tarım makineleri ve demir çelik sektörü gibi zorlu uygulamalarda yüksek performans sunar. Titiz tedarikçi seçme sürecimiz, tüm rulmanların en yüksek kalitede çelikten imal edilmesini garanti altına almaktadır. 

Ürün grubunun %70’i dış yüzeyi sertleştirilmiş çelikten mamul 

Referans numaraları 4T ön ekiyle tanımlanan ürün yelpazesinin %70’inden fazlası dış yüzeyi sertleştirilmiş çelikten üretilmiştir. 4T ön eki, her bir bileşenin (iç ve dış bilezikler ve makara elemanları) dış yüzeyi sertleştirilmiş çelikten üretilmiş olduğunu garanti eder. Bu tür çelikler, aşağıda sıralanan özellikleri taşımaktadır: 

  • Rulmanların uzun ömürlü olmasını sağlamak için ideal, sertleştirilmiş yüzey kaplaması 
  • Uygulamadan kaynaklanan şok ve ağır yükleri sönümleme yeteneği anlamına gelen yüksek çekirdek elastikiyeti 

Ekstrem koşullarda bu özellikler, rulman ömrünü sertleştirilmiş çeliğe kıyasla %40 oranında arttırmaya yardımcı olmaktadır.

ÜRÜN GRUBU 

Tek sıra konik makaralı rulmanlar 

Metrik 

  • 10 seri 
  • 219 referans 
  • 15mm ila 360 mm arası delik çapı 

İnç 

  • 200’den fazla seri 
  • 593 referans 
  • 11.986 mm ila 196.850 mm arası delik çapı

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com