Connect with us

Genel

KONMAK, KONELEX ve İSKON Fuarları sona erdi…

Yayın Tarihi:

-

 
Kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından TİAD Takım Tezgâhları Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliği, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in sağladıkları değerli destekler ile KTO – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde hazırlanan KONMAK 2014 Konya 11.Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Yan Sanayileri, Ekipmanları, Delme Teknolojileri, Malzemeler ve El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarı İSKON 2014 Konya 9. İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç ve Lojistik Fuarı ve KONELEX 2014 Konya 9. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi ve Otomasyon Fuarı 27 Nisan Pazar akşamı saat 18.00’de sona erdi.


“Ersözlü; 55 il ve 18 ülkeden toplam 42.298 ziyaretçi…”

Anadolu’nun sektöründeki en büyük ve en önemli buluşması olan fuarlar 21 ülkeden 377 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile hazırlanarak, 4 gün boyunca 760 markanın 1.500’ün üzerindeki makine ve malzemesi ile üretim süreçlerine ilişkin yenilikler ve teknolojik gelişmeleri yurtiçinden üretimin yoğun olduğu 55 farklı ilden, yurtdışından ise hedef pazarlar başta olmak üzere 18 farklı ülkeden gelen toplam 42.298 ziyaretçinin beğenisine sunmuştur.

“Ersözlü; Onbinler Tüyap Konya çatışı buluştu…

Bir yılı aşkın süredir devam eden yurtiçi ve yurtdışı tanıtım – pazarlama çalışmaları neticesinde fuarlar 4 gün boyunca katılımcı firmalarımız ile profesyonel ziyaretçilerin buluştuğu etkin bir platform haline gelmiştir.

Yurtiçinden hafta sonu ağırlıklı olmak üzere gelen heyetlerimizin yanı sıra, katılımcı firmalarımızı, T.C. Ekonomi Bakanlığı Orta Anadolu İhracatçılar Birliğince organize edilen Alım heyeti programı vesilesi ile ilimize gelen yabancı ziyaretçilerimizi ve bu yıl ilk Konya Sanayi Odası Avrupa İşletmeler Ağı işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz B2 KONMAK 2014 Uluslararası İkili İş Görüşmeleri programı dahiilnde aylar süren tanıtım – pazarlama faaliyetlerimiz neticesinde fuarımızda misafir ettiğimiz yabancı iş adamları ile bir araya getirerek sektörün yurtdışı ticaret hacmine de olumlu katkılar sağladık.

Sektörün Anadolu’daki en en önemli ve en etkili buluşması olan KONMAK FUARI 2015 yılında 30 Nisan – 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com