Connect with us

Lineer Hareket Araçları

Lineer teknolojide ilk: Minyatür Makaralı Kılavuz, Minyatür Makara Kılavuzu HRG

Yayın Tarihi:

-

Minyatür Makaralı Kılavuz veya lineer kılavuz HRG, yuvarlanma elemanları olarak makaraları kullanır ve bu nedenle, talaş tutucularda ve yarı iletken endüstrisinde sınırlı kurulum alanına sahip diğer sistemlerde bulunan elemanlara benzer şekilde, son derece kompakt boyutlarla maksimum performans için zorlu gereksinimleri karşılar.

Yüksek rijitlik ve uzun hizmet ömrü

Makaralı Kılavuzun Yapısı

THK’nın en küçük makaralı kılavuzu olan HRG serisi, benzer boyuttaki diğer lineer kılavuzlardan daha yüksek rijitlik ve daha uzun çalışma ömrünü beraberinde getirir. Rayın yanlarında 45°’lik bir açıyla silindirlerle temas eden yuvarlanma yolları vardır; bu, bu tipe dört ana yönde de aynı yük oranlarını sunar ve bu nedenle tüm montaj yönleri (duvara montaj, yatay, baş aşağı ve dikey) için uygundur.

Tüm temel yönlerde yüksek rijitlik ve aynı yük değerlerinde tasarım

HRG serisinde üç boyut mevcuttur: 8 mm genişliğinde raylı ve 16 mm genişliğinde HRG8 bloku, 10 mm genişliğinde raylı ve 20 mm genişliğinde HRG10 bloku, 12 mm genişliğinde raylı ve 27 mm genişliğinde HRG12 bloku. Müşteriler ayrıca farklı uzunluklardaki bloklar arasından da seçim yapabilirler.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com