Connect with us

Madencilik Sanayii, Taş Ocakları ve Agregalar

Madencilik sektörü için Bonfiglioli tahrik çözümleri

Yayın Tarihi:

-

Dünya çapında en zorlu madencilik uygulamalarına yönelik özel çözümler geliştirmede onlarca yıllık tecrübeye sahip Bonfiglioli müşterilerine çok çeşitli, eksiksiz ve kolay uygulanabilir çözümler sunmaktadır.

Bonfiglioli uzmanları, ezme ve şlam işlemlerinden toprak taşıma uygulamalarına kadar çoğu madencilik uygulamasında bilindik zorlu ve tozlu ortamlarla baş edebilen entegre çözümler tasarlayıp üretmektedir. Ayna mahruti, redüktör, redüktörlü motor, hareket ve kontrol çözümleri global çapta özel olarak tercih edilen Bonfiglioli’nin 13 Nm – 3.000.000 Nm aralığındaki ürünleri, hâlihazırda dünyadaki en geniş ürün yelpazesidir.

Büyük ekskavatörler ve maden kazı kürekleri

Palet ve dönme tahrik sistemleri

 • Palet tahrik sistemleri

Paletli büyük ekskavatörlere yönelik Bonfiglioli çözümleri, kompakt olmakla beraber yüksek performans sağlamaktadır. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerimizin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

 • Dönme tahrikleri

Kompaktlık ve yüksek performans, büyük ekskavatör uygulamalarına yönelik Bonfiglioli çözümlerinin iki temel özelliğidir.

Açık madencilik makineleri

Seyahat ve kesme ünitesi tahrik sistemleri

 • Seyahat tahrik sistemleri

Paletli yüzey madenciliğine yönelik Bonfiglioli çözümleri, kompakt olup yüksek performans göstermektedir. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

 • Kesici tahrikleri

Bonfiglioli tarafından yüzey madenciliğine sunulan kesici tahrik sistemlerinin iki temel özelliği kompaktlık ve yüksek performanstır. İşlenecek malzemenin sertliğine göre uyarlanan bu çözümler, müşteriye özgü ihtiyaçları karşılamak için özelleştirilir.

Kovalı tekerlekli ekskavatörler

Palet tahrik sistemleri

 • Palet tahrik sistemleri

Kovalı tekerlekli ekskavatörlere yönelik Bonfiglioli çözümleri, kompakt olmakla beraber yüksek performans sağlamaktadır. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

Çeneli konkasör

Palet tahrik sistemleri

 • Palet tahrik sistemleri

Paletli çeneli konkasörlere yönelik Bonfiglioli çözümleri, kompakt olup yüksek performans göstermektedir. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerimizin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

Galeri açma makinesi

Palet tahrik sistemleri

 • Palet tahrik sistemleri

Galeri açma makinelerine yönelik çözümler kompakt çözümlerdir ve yüksek performans sağlar. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

Sondaj makineleri

Palet, dönme, vinç tahrik sistemleri ve döner kafa tahrik sistemleri

 • Palet tahrik sistemleri

Sahip olduğu güvenilir ürün serisiyle Bonfiglioli tüm Orijinal Ekipman Üreticilerine (OEM), paletli tahrik sistemi seçmek üzere en iyi seçenekleri sunmaktadır. Kompakt alanda yüksek tork içeren yüksek performans, ürün protföyünün en önemli faydalarından biridir.

 • Dönme tahrikleri

180-400 ton arasında değişen sondaj makinelerine yönelik dönme tahrik uygulamalarımızın iki önemli avantajı güvenilirlik ve yüksek tork kapasitesidir.

 • Vinç tahrik sistemleri

Bunun yanı sıra, Bonfiglioli 42.000 Nm’ye kadar tork aktarımı yapabilen delgi döndürme ve kontrol çözümleri geliştirmiştir.

 • Döner kafa tahrik sistemleri

Sondaj makinelerine gerekli gücü sağlayarak, döner kafa tahrik sistemleri, uzun çalışma saatlerinde daha fazla verim ve direnç sağlar. Bonfiglioli, bu gereksinimleri en iyi şekilde karşılayan tahrik sistemleri geliştirmiştir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com