Connect with us

Endüstri Özel Kimyasalları

Türkiye’nin spesiyal gres ve madeni yağ markası

Yayın Tarihi:

-

Corfin markası yeni teknolojiyi ve bilimsel çalışmaları yakından takip etmektedir. Alanının en iyisi olan marka, triboloji ve kimya teknolojileri eğitimi veren üniversitelerle yakın ilişkiler halindedir. Gres ve madeni yağ gibi ürünlerini hammaddelerin temin edilmesinden, stok alanına ulaşana kadar geçen tüm aşamalarda birçok kontrolden geçirir. Bu kontrol ve testler, uzman kimyager ve biyologlar tarafından gerçekleştirilen performans, kalite kontrol ve dayanım ömrü analizleridir.

Markanın AR-GE laboratuvarlarında kurulmuş özel bir demo tesisi bulunmaktadır. Bu tesis sayesinde üretim öncesinde veya sonrasında çıkabilecek tüm aksilikler önceden engellenebilmektedir. Performans testlerinin tamamı burada yapılarak ürünlerin sorunsuz bir şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Madeni Yağlar ve Greslerin Sağladığı Çözümler

Farklı birçok sektörde üretimi gerçekleştirilen gres ve madeni yağ ürünleri ile Corfin markası, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Madencilik sektörü için özel olarak üretilen yağlayıcıları ile tonlarca yükle karşılaşılan durumlarda profesyonel bir çözümdür.

Bu alanlarda karşılaşılan agresif kirlilik, osilasyon hareketleri ve olağanüstü sıcaklıklar yüzünden makinalarınızın eskimesi veya zarar görmesi marka bünyesinde yer alan özel madeni yağlar ile engellenmiş olur.

Bunun bir benzeri olarak görülen demir çelik fabrikalarında da yüksek sıcaklıklar ve ağır yükler ile oldukça zor koşullar altında çalışan makinalar bulunmaktadır. Söz konusu bu özellikler ise istenilen ölçüde yağlama yapmayı oldukça güçleştirmektedir. Corfin markasının uzman ekibi size bu koşullar ile en iyi şekilde baş edebilecek madeni yağlar ile destek sunmaktadır.

Tekstil endüstrisinde ise yağlama işlemleri makineler ve makinelerde dokunan kumaşlara göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle makinelerde kullanılacak olan yağlama ürünlerinin doğru seçimi oldukça önemlidir. Aynı zamanda uzun süreli kullanımları sonucu oluşan tahribatların giderilmesi de doğru madeni yağlar, kimyasallar ve gresler ile sağlanmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com