Connect with us

Endüstri Özel Kimyasalları

Loctite ürünleri Yaşarlar Rulman güvencesiyle ve avantajlı fiyatlarla

Yayın Tarihi:

-

HENKEL firmasının endüstriyel yapıştırıcı markası Loctite’ın premium bayisi olan Yaşarlar Rulman, yepyeni bir kampanyayla avantajlı fiyatlar sunuyor.

19 farklı Loctite ürününün yer aldığı bakım onarım seti, kampanyalı özel fiyatıyla dikkat çekiyor. Loctite Bakım Onarım Seti ile birlikte, 22″ takım çantası ve 12V güç, 1,5 Ah Li-ion çift akülü, 30 Nm Tork güç sunan Bosch GSR 120 LI şarjlı matkap da hediye olarak sunuluyor. Bu avantajlı ürüne sahip olmak için yasarlarrulman.com.tr web adresi ziyaret edilebilir ya da info@yasarlarrulman.com.tr adresine e-posta yollanabilir veya 02163944499 numaralı telefondan irtibat kurulabilir.

Dünyaca ünlü markalar Yaşarlar Rulman’da

HENKEL’in endüstriyel yapıştırıcı markası Loctite’ın premium bayisi olma unvanına sahip olmasının yanında, bünyesinde Timken distribütörlüğü ve FAG-INA bayiliğini bulunduran Yaşarlar Rulman, ARASHI rulman markasının da ana tedarikçileri arasında yer alıyor. Firma bununla birlikte, rulmanda Japon grubu NSK bayiliği ve endüstriyel zincirde ise Alman markası olan Renold’un distribütörlüğünü de yapıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com