Connect with us

Redüktörler

Neugart’tan yüksek yüzey kaliteleri için hassas planet redüktör PSN

Yayın Tarihi:

-

Dünya çapında 20’den fazla ülkede temsil edilen Neugart, helisel dişlileri son derece sessiz bir senkronizasyon sağlayan hassas planet redüktör PSN ile tam bir gelişmişlik örneği sunuyor.

Hassas planet redüktör PSN, titreşimleri en aza indirgerken, yüksek yataklama yüklerinde dahi işlenen parçanın yüzey kalitesinin yüksek olmasını garanti altına alıyor.

Teknik özellikler

  • En ağır yükler altında dahi mükemmel katılık
  • Helisel dişliler sayesinde erişilen yüksek kalite
  • Sessiz bir çalışma performansı
  • Olağanüstü sızdırmazlık
  • Her yönde montaj edilebilir
  • Ekstra yağlama gerektirmez

PSN, başlıca takım tezgâhları, tıbbi teknolojiler ve ilaç sanayii ile matbaa makineleri için son derece etkili bir redüktör çözümü olarak öne çıkıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com