Connect with us

Elektrik Motorları

Bursa bölgesinde “Değişim”in ve WAT Motor gücünün adresi

Yayın Tarihi:

-

WAT Motor bayilerini tanımayı sürdürüyoruz. Bu sayıda Değişim Motor Genel Müdürü Ceren Oğul’dan firmaları ve WAT markasıyla iş ortaklıkları hakkında bilgiler aldık.

Sizi biraz tanıyabilir miyiz?

Merhabalar, firma kurucumuz, babam Suat Oğul 1956 İstanbul doğumlu olup, küçük yaşlardan itibaren ticaret hayatına atılmıştır. 1987 yılında TEE Elektrik Motorları bünyesinde satış ve pazarlama ekibine dahil olmuştur. 2000 yılında Değişim Motor’u kurmuştur. Ben Ceren Oğul, 1990 İstanbul doğumluyum, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdikten sonra 2012 yılından beri babamın kurucusu olduğu Değişim Motor’da çalışmaktayım.

Değişim Motor Genel Müdürü Ceren Oğul

Firmanız ve ürün gruplarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Elektrik motorları, redüktör, fren, kama, aspiratör ve pompa ürün gamlarında tedarik hizmeti veren firmamız, 2000 yılı Nisan ayında Değişim Motor LTD ŞTİ adı altında Arçelik AŞ’nin WAT Motor Bursa münhasır bayisi olarak hizmete başlamıştır. 2001 yılında Yılmaz Redüktör’ün bayiliğini alarak gün geçtikçe büyüyen firmamız, satış hizmetlerine Bursa bölgesi ve Türkiye genelinde devam etmektedir. Firmamız; kemikleşmiş kadrosu, 20 yılı aşkın tecrübesi ve tedarikini sağladığı ürünlerin yüksek kaliteli olmasının avantajı ile Bursa’nın makine yedek parça satışı alanında hizmet veren en büyük tedarikçilerden biri haline gelmiştir.

WAT Motor’la iş otaklığınız hakkında neler söylersiniz?

Türkiye’nin lider yatırım holdingi Koç Topluluğuna 1987 yılında babamın satış personeli olarak katılması ile başlayan iş ortaklığımız, 2000 yılında WAT Motor Bursa münhasır bayisi olmamız ile daha da derinleşti. Uzun yıllardır Koç Holding ailesinin bir üyesi olmamızın naçizane gururunu yaşamaktayız. Üretim kalitesi, AR-GE alanındaki yüksek performansı ile öncü yeniliklere imza atmaları ve personeline verdikleri kıymeti örnek alarak, piyasadaki aynaları olarak 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz. Birlikte büyüyor ve gelişiyoruz.

Ağırlıklı olarak çözüm sunduğunuz sektörler hangileridir?

Lokomotifimizi makine sektörü çekmekte. Peşi sıra vinç sektörü, konveyör sistemleri, kompresör sektörü, otomatik kapı sistemleri başta olmak üzere pek çok alanda faaliyet göstermekteyiz. 

Satış sonrası hizmetleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Temel prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa sürede karşılamaktır. Bu hedefimize ulaşırken mihenk taşlarımızdan biri satış sonrası verdiğimiz hizmetteki kalitemizdir. Gerek WAT Motor müşteri temsilcilerimiz ve teknik servis personeliyle birlikte yerinde, gerekse firma personelimiz, müşterilerimize 7/24 çözüm ortağı olma hedefi ile hizmet vermektedir.

Elektrik motoru seçiminde nelere dikkat edilmelidir size göre?

WAT/TEE elektrik motorları yüksek performansı, sağlamlığı, yüksek güvenilirliği ile bilinmektedir. Bu özellikler sağlanabiliyorsa uzun ömürlü bir tüketim performansından bahsedebiliriz. Elektrik motoru, etiket değerlerini karşılayabiliyor olmalı, verimlilik sınıfına dikkat edilmeli ve ürünün nerede, hangi koşullar altında çalışacağının iyi belirlenmesi gerekmektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com