Connect with us

Elektrik Motorları

Lider markaların kalitesi, Değişim Motor’un satış sonrası hizmetleriyle güçleniyor

Yayın Tarihi:

-

Elektrik motorları, redüktörler, fren, kama, aspiratör ve pompa ürün gamlarında tedarik hizmeti veren Değişim Motor, kurulduğu 2000 yılından bu yana lider markaların kalitesini satış sonrası hizmetleriyle güçlendiriyor. 

2000 yılında Arçelik’in WAT Motor Bursa münhasır bayisi olarak hizmete başlayan ve 2001 yılında Yılmaz Redüktör’ün bayiliğini de alarak hızla büyüyen Değişim Motor, günümüzde bayilik ağına eklediği birçok lider markayla makine yedek parça satışı alanında Bursa’nın en büyük tedarikçi firmalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Değişim Motor, alanında lider markalarla yürüttüğü bayilikler ile Arçelik WAT, Yılmaz Redüktör, GEC Bombeleme Motorları, Nursan Fren ve Kavrama Sistemleri, Emek Kama, Miksan Motor, Modern Teknik gibi markaları tek bir çatı altında topluyor.

Bu markalarla elektrik motorları, redüktörler, fren, kama, aspiratör ve pompa gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip Değişim Motor, tedarikin yanı sıra satış sonrası verdiği hizmetlerle de ön plana çıkıyor. Hizmetlerine başta Bursa olmak üzere Türkiye genelinde devam eden firma; kemikleşmiş kadrosu, 20 yılı aşkın tecrübesi ve tedarikini sağladığı ürünlerin yüksek kalitesiyle birçok sektöre çözüm sunuyor. Değişim Motor’un çözüm sunduğu sektörler içerisinde lokomotif olarak makine sektörü gelirken, firma; vinç sektörü, konveyör sistemleri, kompresör sektörü, otomatik kapı sistemleri başta olmak üzere pek çok alanda faaliyet gösteriyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa sürede karşılamayı temel ilke edinen firma, bu ilkesini satış sonrası verdiği hizmetteki kalite ile taçlandırıyor. Hem müşteri temsilcileri ve üretici firmanın teknik personeli hem de firma personeliyle birlikte müşterilerine yerinde hizmet veren Değişim Motor

, 7/24 çözüm ortağı olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com