Connect with us

Motorlar

YAŞAR MAKİNA, güçlü stok ve tedarik yapısıyla hızlı çözümler yaratıyor

Yayın Tarihi:

-

Sektörde 20 yılı aşkın bir süredir bulunmanın verdiği tecrübe ile güç aktarım sistemlerinde hızlı çözümler yaratan Yaşar Makina, ticaret dinamiklerinin sürekli değiştiği günümüzde güçlü stok ve tedarik yapısı ile güç aktarım sistemlerinde tüm ihtiyaçlara hızlı ve efektif çözümler üretiyor.

Yaşar Makina 3.000 m2 kapalı antrepo alanında yer alan stok gücü ve 30’a yakın çalışanı ile güç aktarım sistemleri ve endüstriyel ekipmanlar konusunda sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda Orta Doğu ve Balkanlar’ın en büyük tedarik firmalarından biri konumunda. 2000’li yılların başında başlayan süreç Yaşar Makina’yı 20 yılda Türkiye’de market lideri pozisyonuna taşımış, yarattığı çözümler ile makine imalatçılarının olduğu kadar son kullanıcıların ve endüstriyel tesislerinde aranılan çözüm ortağı olmuştur. Yaşar Makina, endüstriyel tesislerde kullanılan ekipmanların tedarik edilebileceği, 20 yıllık tecrübesi ile sektörün ihtiyacı olan yerli ve yabancı pek çok kaliteli çözümü bünyesinde barındıran, Türkiye’de üstün kaliteyi makul fiyat politikası ile buluşturan nadir tedarikçiler arasında yer alıyor.

Yaşar Makina uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile redüktör, elektrik motoru, vibrasyon motoru, elektrik motor sehpası, anti-vibrasyon çözümleri, salınım ekipmanları, kaplin ve fren, pozitif deplasmanlı pompa, lob pompa, mekanik salmastra, rulman, transmikser ekipmanları ve beton santrali ekipmanları gibi endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan tüm güç aktarım sistemleri için çözümler sunuyor.

“Sektörün öncüsü konumundaki pek çok yerli ve yabancı marka ürünü tedarik edebileceğiniz firmamızdan alacağınız hızlı yanıtlar ile işinizde bir adım öne geçmenizi sağlıyoruz. Ayrıca müşteriye özel spesifik çözümlerimiz ile rakiplerinizden daima bir adım önde olmanıza da yardımcı oluyoruz. Kazan-Kazan mantığı ile hareket eden

cialis uk

, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran yaklaşımlarımız ve uygun fiyat politikamız ile bizlerle çalışmaktan memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın…”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com