Connect with us

Vibrasyon Motorları

Vibrasyon motorunun aranan markası AVİBRO, birçok kıtada devam eden projeleriyle büyüyor

Yayın Tarihi:

-

Vibrasyon motoru ve salınım elemanları imalatında 30 yılı aşan tecrübesiyle sektörün aranan markaları arasında yer alan AVİBRO, ürünlerini birçok ülkeye ihraç ediyor. 2022 yılında satışlarının içindeki ihracat payını %40’a çıkarmayı planlayan AVİBRO, vibrasyon motoru ve salınım elemanları sektöründe Türkiye’yi dünya pazarı haline getirmeyi hedefliyor.

30 yıllık sektörel tecrübesiyle 2019 yılında kurulan AVİBRO, 3.000 metrekare kapalı, 2.500 metrekare açık alana sahip fabrikasında vibrasyon motoru ve salınım elemanları üretimi gerçekleştiriyor. Türkiye’de ve dünyada ürün kalitesi, tasarım, sağlamlık ve gücü ile pazarda doğru, hızlı, güçlü bir marka olarak yerini alan AVİBRO, vibrasyon motorları ve salınım elemanlarında standartları değiştirecek AR-GE çalışmaları ve yenilikçi ürün tasarımlarıyla, sektörüne öncülük ediyor. Kısa sürede sektöründe önemli başarılara imza atan AVİBRO’nun ürünleri, Türkiye’deki hemen hemen bütün metro, otoyol, hızlı tren projelerinde ve birçok prefabrik yapıların beton eleman üretiminde yer alıyor.

Üretiminin yüzde 70’ini iç pazara satan AVİBRO, yüzde 30’unu ise; Arjantin, Şili, İspanya, İtalya, İngiltere, Polonya, Ukrayna, Özbekistan, İran, Irak, Suriye, Sudan, Cezayir, Avusturalya, İsrail, Mısır ve Myanmar gibi dünyanın farklı kıtalarında yer alan birçok ülkeye ihraç ediyor. 2022 yılında satışlarındaki ihracat payını %40’a çıkarmayı hedefleyen ve İsrail, Avusturya, Hindistan, Singapur ve Karadağ gibi ülkelerde projeleri devam eden AVİBRO; vibrasyon motoru ve salınım elemanları üretiminde dünya pazarı olan İtalya’nın yerine Türkiye’yi lider haline getirme amacıyla çalışıyor. 

Vibrasyon motorları üretimini iki farklı ana grupta ve alt sektörlerde gerçekleştiren AVİBRO, endüstriyel makine imalatçıları sektöründe; un, irmik ve makarna makineleri, yaş ve kuru gıda gibi bakliyat makineleri, ambalaj ve dolum makineleri, beton parke makineleri ve silo boşaltma sistemleri, asfalt plentleri, madencilik ve kırma eleme sistemleri, beton santral sistemleri, demir-döküm makine sistemleri ve geri dönüşüm makineleri başta olmak üzere daha birçok sektöre çözüm sunuyor. Firma inşaat sektöründe ise; metro tünel inşaatları, otoyol tünel inşaatları, köprü ve viyadük inşaatları

, stadyum inşaatları, beton silo inşaatları ve havalimanı inşaatlarında çelik beton kalıpları ile prefabrik sektörü sanayi depoları ve fabrika binaları imalatında beton kalıpları için vibrasyon motorları ve salınım elemanları üretiyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com