Connect with us

Frenler ve Kavramalar

AKTEC ile Avrupa’dan Güney Kore’ye 12 farklı marka tek adreste

Yayın Tarihi:

-

Dünyanın önde gelen markalarıyla iş birliği yürüterek endüstriyel ürünlerin/projelerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyet gösteren AKTEC, Avrupa ve Güney Kore genelinde 12 farklı şirketi tek adreste bir araya getirerek, birçok sektöre çözüm sunuyor.

Ürün tedarikinde Türkiye’de üretilmeyen ürünleri Türk sanayisine sunmaya özen gösteren AKTEC, tüm faaliyet alanlarında Türk imalatçıları için gerekli mühendislik desteği de veriyor.

Hizmet ağı başta Türkiye olmak üzere Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerine kadar uzanan AKTEC, Avrupa ve Güney Kore genelinde 12 farklı şirketi tek adreste bir araya getirerek hızla büyüyor. Galvi Newcomen

buy levitra uk online

, Setec Group, Vibro Process ve Vidmar ile beraber birçok farklı sektöre mühendislik ve endüstriyel çözümler üreten AKTEC, fren sistemleri, elektrikli aktüatör ve vidalı kriko çözümleri, titreşimli makineler ve dozajlama sistemleri hakkında birçok ürün sunmaktadır.

Hava kirliliği kontrolü ile yakından ilgilenerek, konusunda küresel lider Güney Kore’nin en büyük gruplarından KC Green Holdings ve Nol-Tec Europe ile önemli projelere imza atan AKTEC, atmosfere yayılan [PM (toz), O2, SO2,CO, NO2] cinsindeki gazları engellemek amacı ile  alışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Verimli işletim ve  evre kirliliği azaltılması arasındaki denge iyi bir şekilde kurulmalıdır. AKTEC, sunmuş olduğu çözümler ile verimliliğin artmasını ve emisyon limit değerlerinin korunmasını sağlıyor. İtalyan Testori Group’la beraber toz ve sıvı filtrasyon üzerine teknik tekstil ürünleri birçok pazarla buluşturan AKTEC, Avusturyalı Rath Group ile seramik filtre ve yüksek kaliteli refrakter malzemeleri pazara sunuyor. AKTEC, Almanya’nın en önemli özel çelik teknolojilerini sunan Schmidt + Clemens ile Türkiye distribütörlüğü anlaşması imzaladı. Dünyanın en gelişmiş Metalurji Ar-Ge merkezilerinden birine sahip S + C Grubu, 1250 OC’ye kadar dayanıklı krom nikel içerikli metaller üretiyor. Ayrıca firmanın petrol ve petrokimya tesislerine önemli servisleri bulunuyor.

AKTEC’in geniş çözüm portföyü:

 • Schmidt + Clemens Group ile yüksek kaliteli özel  elik  özümleri. Petrol ve Petro Kimya Tesisleri için Krom Nikel borular
 • Galvi Newcomen ile  eşitli fren sistemleri ve darbe emici tamponlar
 • Setec Group ile vidalı krikolar ve elektrikli aktüatörler
 • RATH Group ile refrakter teknolojileri
 • NTE Process ile  nömatik taşıma ve çevre koruma sistemleri
 • KC Cottrell ile  vre ve enerji alanında yeşil teknoloji  özümleri
 • Flowvision ile NOx emisyonlarının azaltılması üzerine özelleştirilmiş De-NOx çözümleri
 • Vibroprocess ile titreşimli elekler, manyetik ayırıcılar, besleyiciler, konveyörler, kurutucular ve soğutucular
 • Vidmar Group ile dozajlama ve tartım hizmetleri
 • Modulift ile kanca ve yük arasında kaldırma özümleri
 • Testori Group ile teknik tekstiller, baca gazı ve sıvı filtrasyon çözümleri
 • Testori Aero Supply ile havacılık için teknik tekstiller ve aksesuar ürünleri

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren AKTEC, ürün tedarikini belirtilen tarihte ve zamanında teslim ediyor. Sunduğu tüm hizmetleri rekabetçi fiyatlarda sunmaya özen gösteren firma, tek adresten birçok farklı sektöre çözüm sağlıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 
Advertisement

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com