Connect with us

Frenler ve Kavramalar

Elektromanyetik kontrol teknolojilerinde 33 yıldır gelişen ve büyüyen marka, DERELİ

Yayın Tarihi:

-

Ürün ve hizmetlerini üstün kılarak, şirketin ve iş ortaklarının uzun vadeli ve sürekli başarısında etkili bir faktör olmayı ilk hedefi olarak merkezine alan DERELİ; 33 yıldır, “Önce kalite ve müşteri memnuniyeti” diyor.

1930’lu yıllarda Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde başlayan ve yıllar içerisinde otomotiv yedek parça üreten ve tamir eden atölyeden,1989 yılına gelindiğinde hep hayali kurulan “seri ve standart üretim” elektromanyetik fren ve kontrol sistemleriyle vücut bulmaya başlayan DERELİ, tezgah yatırımları, insan yatırımı ve sektörlere göre ürün çeşitliğinin artırılması ile büyümeye hızla devam etti. 

Türkiye’de ve dünyada tercih edilir bir marka

2012 yılında sanayi ve sanayiciye daha hızlı hizmet ve teslimat misyonuyla 1.000 metrekarelik bir alanda İstanbul şubesini hizmete alan DERELİ, 2017 yılına gelindiğinde Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi’nde 13.500 m2 açık, 5.000 m2 kapalı alan olmak üzere Türkiye’nin en büyük elektromanyetik kontrol teknolojileri üretim tesisinin temelleri attı ve 2022’de faaliyete geçti.

Türkiye’den 41 ülkeye ihracat

Kurulduğu günden bugüne kadar geçen 33 yıllık zaman dilimi boyunca sürekli gelişen vizyonu, müşteri portföyü ve 41 ülkeye yaptığı ihracatıyla, kalite anlayışından ödün vermeden çalışan DERELİ, 38.000 adet olan yıllık üretimini artırarak; yay baskılı, akım baskılı ve doğal mıknatıslı frenler ile akım baskılı kavramaların üretimini gerçekleştiriyor. 

Sektörel çözümler

Çözüm odaklı bakış açısıyla; vinç uygulamalarına, gıda, paketleme, ambalaj, matbaa, tekstil ve konveyör-bant makinelerinin üretimine, rüzgar enerjisi sektörüne, savunma sanayisi ve ayrıca elektrikli araçlar için çalışma yapan sektörlere özel olarak tasarladığı ürünlerle çözüm sunuyor.

Advertisement
 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com