Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Her türlü dişliyi üretebilen Ermaksan, dünyanın üretim üslerine ihracat yapıyor

Yayın Tarihi:

-

Yarım asra dayanan tecrübesiyle birçok sektörün çözüm ortağı olan Ermaksan Makina Dişli, tüm dünyada adını duyurmaya devam ediyor. Her türlü dişli üretim kabiliyetine sahip ender bir marka olan Ermaksan Dişli, dünyanın üretim üssü olarak nitelendirilen Çin, ABD, Almanya ve Rusya gibi ülkelere ihracat yapıyor.

1975 yılında başladığı dişli üretimiyle alanında Türkiye’nin öncü isimleri arasında yer alan Ermaksan Makina Dişli, günümüzde 230 çalışanı, 350 üniversal ve CNC tezgahlarıyla Türkiye’nin üreten gücü olmaya devam ediyor. Her çeşit dişliyi üretebilme kabiliyetine sahip olan Ermaksan, birçok sektöre sunduğu eksiksiz dişli çözümleriyle küresel ölçekte büyüyor. Tüm dünyanın üretim üssü olarak nitelendirilen Çin’e yaptığı ihracat ile dikkat çeken Ermaksan, Çin’in yanı sıra ABD, Rusya, Almanya gibi üretim üslerine de ihracat gerçekleştiriyor. Avrupa’nın birçok ülkesi, Orta Asya ve Arap ülkelerine de satış yapan Ermaksan Dişli; çimento ve beton sanayi, demir-çelik endüstrisi, madencilik sektörü, tarım ve hayvancılık, havacılık sanayi, gemicilik alanı, geri dönüşüm ve yenilenebilir enerji gibi hemen hemen her sektöre çözümler sunuyor.

Üretim süreçlerinde; tornalama, işleme merkezleri, borwerk, dişli açma, fellow ve ısıl işlemleri biten ürünleri taşlama tezgahlarına alarak üreten Ermaksan, Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiriyor. Kaliteden ödün vermeyen yapısıyla ürettiği ürünleri her işlem öncesinde çeşitli kontrollerden ve ölçümlerden geçiren firma, kalite kontrol süreçlerinde; malzeme analizi, çatlak kontrol, sertlik kontrol, CMM tezgahları ile ölçü kontrol, hassasiyet kalite ölçümleri ve ultrasonik kontrol işlemlerini yapıyor.

Yenilikçi düşünce yapısıyla her geçen gün başarı basamaklarını adım adım çıkmaya devam eden Ermaksan; kaliteli üretim, özverili ve disiplinli çalışmayla her gün gelişerek sektöründe dünyanın önemli firmaları arasında yer alma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com