Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Ermaksan, Beton Ankara 2014 Fuarı’nda göz doldurdu

Yayın Tarihi:

-

 

Ermaksan, Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından düzenlenen “Beton Ankara 2014 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’nda göz doldurdu.

Bu yıl altıncı kez gerçekleştirilen, inşaat, hazır beton ve agrega sektörlerini Congresium Ankara’da buluşturan; Beton Ankara 2014 Fuarı 17 – 19 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleştirildi. TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası ve Türkiye Müteahhhitler Birliği tarafından desteklenen Fuar, önceki yıllarda olduğu gibi Avrupa, Asya, Afrika ve Ortadoğu’dan çok sayıda profesyonel katılımcıyı ağırladı.

1975 yılından beri makine sektörüne hizmet veren Ermaksan Makine Dişli Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti’de fuarda katılımcı olan önemli firmalar arasında yerine aldı. Yurt içinden ve yurt dışından gelen birçok ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği Ermaksan, fuarda göz doldurdu.

Kaliteden taviz vermeden üretim kapasitesini artıran Ermaksan, fuarda beton ve çimento sektörüne yönelik ürünlerini tanıttı. Yurt içinde ve yurt dışında bulunan geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren Ermaksan’ın ürünlerine ziyaretçilerin ilgi oldukça büyüktü.

Twinshaft redüktörlerde ilk yerli üretici olan Ermaksan, 1m3,2m3,3m3 ve 4m3 üretimlerine ara vermeden devam etmekte olup, yeni üretimine geçtiği ahtopot tipi panmikser redüktörü ile yüksek kalitede beton üretimi daha kısa sürede yapmakta ve malzemenin mükemmel homojenliğe ulaşmasını sağlamaktadır.

Her zaman ilklerin üreticisi olan Ermaksan, tranmikser redüktörlerin üretimine geçtiğimiz aylarda başlayarak, transmikser kamyonlarının redüktör ihtiyacını tamamı yerli olacak şekilde karşılamaktadır. Şu an 6-8-10 m3 üretimlerine devam edilirken, ürünlerin tamamı cnc tezgâhlarda üretilmekte olup, diş profilleri cnc tezgâhlarda taşlanmaktadır. Firma, 12 m3 redüktörün üretimine Mayıs ayı içerisinde başlayacaktır.

Firma, helezon redüktörü üretimlerine 7.5 Kw,15 Kw, 18.5 Kw olarak devam etmektedir. Ermaksan, müşteri isteğine göre üretimlerini şekillendirerek, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com