Connect with us

Endüstriyel Donanım ve Makine Parçaları

favoritCNC ile yüksek taşlama kabiliyeti

Yayın Tarihi:

-

Studer favoritCNC Üniversal Taşlama Tezgâhı, tek ve seri üretimde orta büyüklükteki iş parçalarının taşlanması için tasarlanmıştır.

 STUDER, 2010 yılında piyasaya sunduğu favoritCNC modelinde, uygun fiyat ve yüksek taşlama kabiliyetleri ile Türkiye piyasasında adından sıkça söz ettirmektedir. Eğer STUDER CNC Taşlama Tezgâhlarının bütçenizi aşacağına inanıyorsanız, sizi favoritCNC tezgâhı ile tanışmaya davet ediyoruz.  Türkiye de konumlanmış deneyimli satış ve servis ekibi ile her türlü teknik konuda üreticilere destek verilmektedir. favoritCNC havacılık, savunma, otomotiv ve kalıpçılık başta olmak üzere geniş kullanım alanları ve özellikleri ile birçok sektörde yer almayı başarmıştır.

Bu tezgâh da diğer bütün Studer tezgâhları gibi İsviçre’de üretilmektedir. Ayrıca Studer’in en önemli ve dünyada başka hiçbir taşlama tezgâhında olmayan özelliği GRANITAN® gövde ile üretilmektedir. Studer bu tezgâhında da 650 mm boyda 0.0025 mm hassasiyette taşlama yapabileceğinizi garanti etmektedir.

favoritCNC 650 mm boy taşlama tezgâhımızı stok teslimi olarak müşterilerimize kısa sürede sunmaktayız. 

  1. Tek bağlamada iç ve dış taşlama özelliği
  2. 650/1000/1600 mm boy 350 mm çapta parça taşlama
  3. 80/120 kg ağırlığında parça taşlama
  4. Son derece kolay programlama özelliği: STUDER Pictogramming dialog programlama yazılımı.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com