Connect with us

Etkinlikler

UNITEC ekibi, CNC takım tezgâhları üreticisi EMCO’nun eğitimine katıldı

Yayın Tarihi:

-

UNITEC Makina yetkilileri, Avusturyalı CNC takım tezgâhları üreticisi EMCO’nun eğitim programına katıldı.

Geçtiğimiz yıl 70. yılını kutlayan, Salzburg menşeli makina üreticisi EMCO, Avrupa’nın önde gelen CNC takım tezgâhları üreticilerinden birisidir. İşlevsel tasarımı ve en yüksek kalite standartlarını ilke edinen şirket, Avusturya, Almanya ve İtalya’da toplam 5 üretim tesisinde 690 personel istihdam etmektedir.

2005’ten bu yana EMCO Grubunun bir parçası olan MECOF da CNC işleme merkezi üretiminde dünya pazar liderlerindendir.

CNC Takım Tezgâhları (Dik ve Yatay Torna ve Dik İşleme Merkezleri, 5 Eksen) üretiminde dünyanın önde gelen markalarından olan EMCO’nun Türkiye temsilciliğini yürüten Unitec Makina’nın deneyimli ekibi, eğitim programıyla son teknolojik gelişmeleri yerinde inceleme fırsatı buldu.

Takım tezgâhları sektörünün fark yaratan markası Unitec Makina, 2008 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından en iyi metal işleme makinası üreticilerinin Türkiye temsilciliğini yürütüyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com