Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Dünya Devi taşlama makinaları Türkiye ’de

Yayın Tarihi:

-

Kellenberger, 100. yılında Unitec makina ile Türkiye’de!

 

21 Şubat 2017, Dünya’nın önde gelen Hassas Taşlama Makinaları üreticisi KELLENBERGER, 100. Yılında UNITEC Makina ile Türkiye’de! KELLENBERGER, kalite ve uzun ömrün olduğu kadar, yüksek yatırım ve ürün güvenliğinde mükemmel çözümler sunuyor. Hardinge Grinding Group içerisinde genel, iç çap, dış çap, yüzey, profil ve koordinatlı taşlama konularında derin bilgi ve uzun yılların tecrübesine sahip KELLENBERGER yüksek servis standartları ile dünya çapında hizmet veriyor.

 

1917’de kurulmuş olan KELLENBERGER, alanında hidrolik ve nümerik kontrollü hassas taşlama makinaları ve sistemlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde orta ve yüksek teknolojili çözüm uygulamalarıyla uzmanlaşmıştır. Müşterilerinin teknik ve ekonomik ihtiyaçlarına, yüksek hassasiyetli taşlama makinaları ile cevap veren KELLENBERGER, son derece hassas taşlama istenen her yerde.

 

Geçtiğimiz hafta UNITEC Makina Genel Müdürü Baykal KARAGÖZ, KELLENBERGER CEO’su Urs BAUMGARTNER ile yaptığı anlaşma ile dünya devi KELLENBERGER Türkiye’de.
KELLENBERGER, Türkiye’de ise UNITEC Makina ile anlaşma sağlamış ve UNITEC Makina’yı tek yetkili mümessil olarak ilan etmiştir. Dünyanın kaliteli metal işleme makinalarını 2008 yılından bu yana Türkiye Sanayisine sunan  UNITEC Makina ürün gamını sürekli geliştirerek, bugün Takım Tezgahları sektöründe satış ve servis hizmetini profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan UNITEC Makina, Temel olarak üretimde her zaman istenilen hassasiyette ve kaliteli çözümler sunmak ve müşterilerinin üretiminin kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.
UNITEC Makina Türkiye’nin üretim gücüne inanarak sunduğu teknolojileri Türkiye’nin en iyi üretici kuruluşları ile buluşturmaktadır ve günümüzde makina yatırımları konusunda danışılan öncü kuruluşlar arasında yer almıştır.
En modern üretim yöntemlerini kullanarak, bugünün ve yarının müşterilerinin teknik ve ekonomik gereksinimlerini karşılayabilecek geleceğe yönelik teknolojileri Türkiye sanayisi ile buluşturan UNITEC Makina, son derece hassas taşlama gerektiren her yerde, KELLENBERGER hassas taşlama makineleri ile Türkiye sanayisine hizmet sunuyor.
UNITEC Makina, KELLENBERGER’in yüksek hassasiyetli, ekonomik ve kompakt silindirik taşlama makinalarını ve CNC Universal Taşlama makinalarını ürün gamında bulunduracaktır. KELLENBERGER Taşlama Makinaları esnek hassasiyette ID / OD operasyonları yapabilen, küçük ve büyük çapta veya uzunlukta parçaları yüksek hassasiyetle işleyebilmektedir.
UNITEC Makina ile ulaşabileceğiniz diğer dünya markaları;
Japon Tsugami  – CNC Kayar Otomat, Torna,
Japon Fuji – CNC Otomatik Yüklemeli Torna,
Japon Enshu – CNC Yatay  İşleme Merkezi.
üreten firmalarının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.
2010 Yılından Bu Yana Hizmet Alanını Genişletmek İçin;
Avusturya Emco Maier – CNC Takım Tezgahları (Dik ve Yatay Torna ve Dik İşleme Merkezleri, 5 Eksen),
Alman Handtmann – 5 Eksenli CNC İşleme Merkezleri,
Japon O-M Ltd. – CNC Dik Torna Tezgahları,
Alman Kapp-Niles – CNC Dişli Taşlama Tezgahları,
Amerikan Hardinge & Bridgeport  – CNC Torna, Dik İşleme Merkezi,
Alman Hedelius  – Sabit Tabla, Kolon Hareketli 3 Ve 5 Eksen  İşleme Merkezleri,
Alman LPW – Endüstriyel Yıkama,
İtalyan C.L.C. – Dişli Azdırma,
Amerikan Kellenberger – Taşlama Grubu.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com