Connect with us

Genel

JUNKER Brezilyalı taşlama makineleri üreticisinin çoğunluk hisselerini satın aldı

Yayın Tarihi:

-

 

JUNKER Grubu güçleniyor

 

Brezilyalı taşlamamakineleri üreticisi ZEMA bundan böyle şirketler topluluğuna dahil. 1953yılında kurulan ZEMA 80’den fazla çalışana sahip ve şimdiye kadar esas olarakBrezilya pazarı için konvansiyonel taşlama CNC taşlama makineleri üretiyor.JUNKER Grubu bu satın almayla taşlama alanında komple sağlayıcı olarakyetkinliğini daha da geliştirdi: Şimdi müşteriler CBN taşlama makinelerini, korund taşlama makinelerini ve hava filtrelerini tek bir elden alacak.

Estefano Zselics (ZEMAÜretim Müdürü), Rochus Mayer (JUNKER Grubu Genel Müdürü) ve Osnir Carlton (ZEMAGeliştirme Müdürü) gelecekteki iş birliğinden memnun

JUNKER makineleri ağırlıkolarak CBN ile taşlamak için tasarlanmıştır. Portföyünü tamamlamak amacıyla JUNKER Grubu artık ZEMA firmasının nitelikli çoğunluğunu (%75’ten fazla) satın aldı.Çünkü bu firma, korund ile taşlama konusunda örneğin; krank millerindeki flanş ve muyluların veya şanzıman, turbo loader ve transmisyon millerinin işlenmesi için rafine çözümlere sahip. JUNKER Genel Müdürü Rochus Mayer, Brezilyalı köklüfirmanın çoğunluğunu aldıkları için seviniyor: “Şimdi müşterilerimizin herihtiyacını karşılayabilecek, başka pazarlara girebilecek ve kombine üretim hatları (CBN, Korund) teslim edebileceğiz.”

ZEMA firması Brezilya’da halen Bosch, Thyssen Krupp ve Fiat gibi küresel oyuncuların tedarikçisidir. Taşlama makinelerini dünya çapında da satabilmek için Brezilyalılar şimdi doğru partneri bulmuş görünüyor: En nihayetinde Almanya’nın Nordrach şehrinde mukim JUNKER Grubu dünya çapında sürekli büyüyen bir satış ve servis ağına sahip.

JUNKER Grubu

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com