Connect with us

Yazılım

GLEASON, Yazılım firması KISSsoft AG’yi satın aldı

Yayın Tarihi:

-

Gleason firması merkezi Bubikon, İsviçre’de bulunan KISSsoft AG firmasını satın aldığını duyurdu.

Gleason firması merkezi Bubikon, İsviçre’de bulunan KISSsoft AG firmasını satın aldığını duyurdu.  KISSsoft, dünya çapında bir çok endüstride hizmet veren güç iletim sistemleri için dişli tasarım ve geliştirme yazılımlarında lider bir firma olarak tanınmaktadır.

KISSsoft’un kurucusu ve CEO’su Dr. Ulrich Kissling yaptığı konuşmada: “Gleason ile yapmış olduğumuz bu ortaklığın gelecekteki başarımızda önemli bir yol oynayacağına inanıyorum. Gleason’ın Total Dişli Çözüm Sağlayıcısı misyonunu, konik dişli tasarımındaki gücünü, dişli üretimi ve metroloji çözümlerinde dünya lideri konumunu göz önünde bulundurduğumuzda müşterilerimize yeni çözümler sunmakta oluşacak yeni fırsatlar caziptir. Buna ek olarak, Gleason’ın dünya çapında müşterilere erişimi ve uzun soluklu müşteri ilişkilerinin bizim ürünlerimiz için yeni kapılar açacağına inanıyorum” dedi.

Gleason Başkanı ve CEO’su John J. Perrotti: “Gleason’a katılan KISSsoft, tasarımların verimliliğini ve bu tasarımlar için en uygun üretim çözümlerini kökten genişletme potansiyeline sahip, tasarım ve üretim uzmanlığını birbirine bağlayarak müşterilerimize daha fazla sinerji sağlayacak ve daha fazla değer sağlayacaktır. KISSsoft ekibi, KISSsoft ile birlikte hizmet etmeyi sabırsızlıkla beklediğimiz güçlü bir sadık müşteri portföyüne sahip” diye konuştu.

KISSsoft yönetim ekibi ve tüm personeli değişmeden kalacak ve müşterilerine her zamankinden daha fazla odaklanarak hizmet edecektir.

Gleason Firmasının misyonu, küresel müşteri tabanında, Total Dişli Çözüm Sağlayıcısı olmaktır. Gleason dişli üretim tezgahları ve ilgili ekipmanların geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda bir dünya lideridir. Şirketin ürünleri, otomotiv, kamyon, uçak, tarım, madencilik, rüzgar enerjisi, inşaat, elektrik el aletleri ve denizcilik endüstrisi ve çeşitli endüstriyel ekipman pazarlarında kullanılmaktadır.  Gleason Firmasının Amerika’da Rochester, New York; Rockford, Illinois; Dayton, Ohio; Almanya’da Münih ve Ludwigsburg; İsviçre’de Studen; Hindistan’da Bangalore ve Çin’de Suzhou’da imalat operasyonları, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgesinde satış ve servis ofisleri bulunmaktadır.

1998 yılında kurulan KISSsoft AG, makine elemanlarının tasarımı, optimizasyonu ve analizi için modüler bir hesaplama sistemi kullanan her tür dişli ve güç aktarımı çözümleri için tasarım ve analiz yazılımlarında lider bir firmadır. Yazılımın kapsamı, tek bir makine elemanından komple redüktörlerin otomatik boyutlandırılmasına kadar değişmektedir. Uluslararası hesaplama standartlarına dayanarak, KISSsoft® ve KISSsys® tasarım ve analiz yazılımı, mühendislerin ve tasarımcıların, makine elemanlarının tüm boyutlandırma işlemi için geniş kapsamlı optimizasyon seçenekleri ile geniş bir yelpazede sunmaktadır. KISSsoft, mühendislik hizmetleri, bilgi birikimi ve eğitimi de sağlamaktadır ve uluslararası ortaklar ve çoklu işbirlikleri yoluyla küresel ölçekte bir faaliyette bulunur.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com