Connect with us

Motorlar

Mühendislik hizmetlerinde komple çözüm ortağı Lenze Mühendislik

Yayın Tarihi:

-

Alanında lider ve yenilikçi bir firma olarak her işe özel doğru programlar sunan Lenze Mühendislik, makine görevleri için mükemmel çözüme giden tüm mühendislik süreçlerinde endüstrinin çözüm ortağı olarak çalışıyor.

Mekanik ve elektronik satış ekipleri, otomasyon ve projelendirme, teknik destek ve onarım konularında organize satış ve servis yapısı ile mühendislik çözümleri üreten Lenze Mühendislik, çeşitli hizmet ve ürün ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılayan çözüm ortağı olarak, müşterileriyle iş birliği içerisinde komple mühendislik çözümleri geliştiriyor.

Sürekli gelişen teknolojisi ve genişleyen ürün yelpazesi ile endüstrinin ihtiyaçlarına eksiksiz çözümler sunan Lenze, makine otomasyonu ve mühendislik çözümleri uzmanı olarak müşterilerine; prosese uygun donanım, modüler yazılım ve ortak akıl sağlıyor.

Makinenin zorluğundan veya karmaşıklığından bağımsız olarak müşterilerine basit çözümler sunan Lenze Mühendislik’in geniş ürün yelpazesinde; otomasyon çözüm planı olarak EASY System Designer, sistem tasarımı olarak Drive Solution Designer, kontrolörü programlamada PLC Designer, makine izlemede EASY UI Designer ile parametre ayarı ve çalıştırmada EASY Starter Programları yer alıyor.

Mühendislik ihtiyaçlarına tek kaynak

Konsept mühendisliği

buy kamagra

, proje mühendisliği, projeyi gerçekleştirme ve satış sonrası servis hizmetleriyle kullanıcı ihtiyaçlarına müşterileriyle birlikte çözümler geliştiren Lenze Mühendislik, İzmir ofisi ve her geçen gün artan bayi ve çözüm ortaklarıyla Türkiye’nin her yerine ürün ve hizmet sunuyor. İlk fikirlerden satış sonrasına, kontrol sisteminden tahrik miline kadar, makinenin tüm geliştirme sürecinde müşterileriyle birlikte olan; bireysel hareket ve kontrol fonksiyonlarına bütünsel bir bakış açısı getirerek kullanıcılar için tutarlı uçtan uca tahrik ve otomasyon çözümleri hazırlayan Lenze, geleceğe yönelik ürettiği çözümlerle endüstrinin yenilikçi ortağı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Advertisement
 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com