Connect with us

Frenler ve Kavramalar

Fren/şanzıman diski üretiminin dünyaya açılan ismi Aydınonat

Yayın Tarihi:

-

Kağıt disk, karbon kağıt disk, sinter bronz disk, grafit disk, molibden disk, elastomer disk ve çelik pleyt ürün yelpazesiyle küresel ölçekte birçok sektöre çözüm sunan Aydınonat, üretimini yaptığı Fren/şanzıman diskinde dünyanın en büyük tedarikçisi olmayı hedefliyor.

46 yıllık tecrübesiyle iş makineleri, traktörler ve otobüsler için fren, otomatik şanzıman, tork disk ve pleytler konusunda üretim yapan Aydınonat; iş ve inşaat makineleri sektöründe ağır iş makineleri, otomotiv sektöründe; traktör, otobüs, kamyon ve tren, madencilik sektöründe maden makineleri, denizcilik sektöründe deniz araçlarını ve savunma sanayisinde kullanılan zırhlı araçlara çözümler sunuyor. Ürünleri bu sektörlerin yanı sıra deniz şanzımanları ve rüzgar türbinlerinin içerisinde yer alan kavrama mekanizmalarında da kullanılan Aydınonat, yarım asra dayanan tecrübesiyle pek çok uygulama alanının aranan markalarından biri olmayı başarıyor. Firmanın her yıl genişlettiği ürün yelpazesi içerisinde kağıt yüzeyli, sinter bronz, karbon kağıt, molibden, elastomer, grafit ve çelik malzemeler bulunuyor.

Küresel referanslar

Benimsediği zamanında teslimat ilkesi ve ISO 9001 standartlarında üretim yapmakta olan fabrikası ile müşterilerinin taleplerinin ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılayan Aydınonat, yurt içi ve yurt dışında birçok fuarda yer alıyor. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile dünyanın dört bir yanına hizmet veren firma, odağında bulunan ihracat çalışmalarında kendisini sürekli olarak geliştirerek çalışmalarını sürdürüyor. Dünyanın en büyük fren/şanzıman diski tedarikçilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Aydınonat’ın müşterileri arasında küresel ölçekte lider markalar yer alıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com