Connect with us

Motorlar

İntralojistikte A’dan Z’ye çözüm ortağı: ABM Greiffenberger

Yayın Tarihi:

-

Lojistik merkezlerindeki tüm mobil ve sabit uygulamalar için uygun tahriklere sahip ABM Greiffenberger, hem optimize edilmiş modüler sistem çözümler hem de kullanıcılar için maksimum katma değere sahip bireysel çözümler sunuyor. Müşterileriyle yürüttüğü yakın ortaklık ile intralojistik için tek bir kaynak yapısında olan ABM, eksiksiz çözümleriyle hizmet veriyor.

Bir lojistik merkezinin içinde ve çevresinde birçok şey hareket eder ve taşınır. Bu nedenle tahrik sistemlerine ihtiyaç duyulur. Örneğin hareket, çalışanları iş yerlerine götüren elektrikli otobüsler veya malları teslim alma noktasına taşıyan kamyonlar gibi mobil uygulamalarla başlar ve burada hidrolik pompalar, kompresörler ve fanlar gibi yardımcı üniteler için tahriklere ihtiyaç vardır. Kamyonlar yükleme noktasına yanaştığında, çalışanların yükleme veya boşaltma yapabilmesi için tekerlekli kapılar açılır ve kapanır. Transpalet, forklift veya otomatik yönlendirmeli araçlar (AGV) aracılığıyla mallar, onları yüksek raflı depolama alanına getiren konteyner ve paletli konveyörlere taşınır. Eşyaların taşınması için ergonomik kaldırma makineleri ve binadaki zeminlerin temizlenmesi için temizlik makineleri gibi diğer cihazlarda kullanılır. Makine ve fabrikalar için yüksek performans ve profilli tahrik üniteleri imal eden uluslararası lider sistem tedarikçilerinden biri olan ABM Greiffenberger, tüm bu uygulamalar için hem şebeke hem de batarya beslemelerine uygun motorlar, dişli kutuları, frenler ve invertörler sunar.

Üreticiler, optimum performans sunan akıllı tahrik teknolojisine ihtiyaç duyar. Uygulamanın kendisi kadar iyi düşünülmüş ABM çözümleri; tipik uzun ömürlü yapılarının yanı sıra, kullanımdaki aşırı esneklikleri ve kolay sistem entegrasyonları ile etkileyici bir performans sunar. ABM’nin tüm sürücüleri, maksimum kullanılabilirlik, sıfır bakım ve uzun hizmet ömrü için mükemmel şekilde koordine edilmiş bileşenlerden oluşur.

İntralojistik için tek ortak

Hem sabit hem de mobil uygulamalar için sistem tedarikçisi olan ABM Greiffenberger ile kullanıcılar, geliştirmeden seri üretime kadar kapsamlı bir şekilde desteklenirken, her şeyi tek bir kaynaktan alır. Kullanıcılar kapsamlı bir modüler sistemden seçim yapabilir. Tahrik sistemleri uzmanı, uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde uygulamaya özel uyarlamalar sağlar. Odağına maksimum müşteri faydası ve yoğun geliştirme faaliyetlerini yerleştiren ABM, sistem sorumluluğunu üstlenir, zorlu ve bireysel projeler için sistem entegrasyonuna destek sağlar. Firmanın bu yapısı; yüksek dinamik, sorunsuz çalışma ve güvenilirlik ile karakterize edilen, kolay kurulum için kompakt bir şekilde tasarlanmış güvenilir, dayanıklı ve güvenli ürünlerle sonuçlanır.

Süleyman Uysal
Satış Geliştirme Müdürü

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com