Connect with us

Zincir ve Zincir Tahrikleri

IWIS Türkiye, Tuzla’daki yeni merkezi ile büyümeye devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

Zincir sektöründe yüksek kalite, uzun kullanım ömrü ve hızlı hizmeti lüks olmaktan çıkararak, her müşterisine uygun çözümler sunan IWIS Türkiye, haziran ayında Tuzla Birlik OSB’de açacağı 1.250 metrekarelik yeni merkezi ve dinamik ekibi ile büyümeye devam ediyor.

1916 yılında Almanya’da bir bisiklet zinciri atölyesinde başlayan ve nihayetinde kaliteli zincir sistemi çözümleri alanında dünya çapında bir teknoloji liderine dönüşen IWIS, merkezi Almanya’da olmak üzere dünya geneline yayılan 25 lokasyonda, 1.500 çalışanı ile her gün 40.000.000 parça üretiyor. Mekanik ve üretim mühendisliği, otomotiv, paketleme, baskı ve gıda, zirai makine sanayi ile endüstriyel konveyör uygulamalarındaki zincir sistemleri üreticileri arasında Avrupa’nın en büyüğü olan IWIS, müşteri gereksinimlerine göre özel tasarladığı ısmarlama zincir çeşitleri ve portföyündeki 95.000 model ile zincir uygulamalarına dair tüm ihtiyaçları tek çatı altında karşılıyor.

Ürün markaları olan JWIS, ELITE ve FLEXON ile EUROCHAIN ve ECOPLUS ile her türlü tahrik uygulamaları için mükemmel çözümler sağlayan IWIS, sıradan standartların çok üzerinde, inanılmaz dar toleranslarda ve ortalama hizmet ömrünün üzerinde üretilen makaralı zincirleri ile küresel pazarda fark yaratıyor. Farklı performans kategorileri IWIS’in hemen hemen tüm tahrik mühendisliği uygulamaları için doğru çözümü tedarik edebilmesini sağlıyor.

IWIS Türkiye büyüyor

IWIS, 2013 yılında Türkiye ofisini açarak piyasada doğrudan yer almaya karar verdi. IWIS Türkiye Genel Müdürü Aşkın Tırpan’ın yoğun çabaları ile sektörde Alman kalitesinin aşırı pahalı olduğu yönündeki ön yargı yavaş yavaş kırılmaya başladı.

Yeni açılacak merkezleriyle ilgili hedeflerini açıklayan IWIS Türkiye Genel Müdürü Aşkın Tırpan, şu ifadeleri kullandı: “Türkiye piyasasının dinamiğine yetişmek için yüksek kalite yeterli değildir. Kalite ile birlikte marka güvenilirliği, hızlı hizmet, müşteriye özel çözümler ve rekabetçi fiyatlar gibi birçok faktörü birlikte sağlamak zorundayız. Bunun farkında olarak kendimizi her gün biraz daha geliştiriyoruz. Büyüyen ekibimiz ve yeni merkezimizle siz müşterilerimize birçok yenilik ve çok daha hızlı hizmet sunmayı planlamaktayız.”

“Hepinizi öncelikle 08-11 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan WIN EURASIA Fuarı’nda, 5. Salon, Alman Pavilyonu içinde B130-1 standımıza bekliyoruz. Hemen ertesinde 16 Haziran tarihinde BİRLİK OSB’deki yeni yerimizin açılışına davet ediyoruz.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com