Connect with us

Kasnaklar

Eksiksiz hizmet yelpazesiyle güç aktarma uzmanı MGTORK

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım elemanlarının tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış bir mühendislik şirketi olan MGTORK, araştırma ve geliştirme, mühendislik ve tasarım, üretim ve satış sonrası hizmetleri içeren eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunuyor. Kısa teslimat süreleri ve küresel kapsama sahip tedarikçi olarak müşterilerinin çözüm ortağı olan MGTORK, güç ve hareket aktarma elemanları alanında hedeflerine koşuyor.

20 yılı aşkın tecrübesiyle güç ve hareket aktarma elemanları alanında kendini kanıtlayan MGTORK, birçok sektör projesinde mühendislik hizmetleri ve Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler üretiyor ve teknik çözümler geliştiriyor. Sürdürebilirliği sağlayarak birçok sektöre ve Türk sanayisine katkıda bulunan MGTORK’un geniş ürün yelpazesinde; burçlu v kasnaklar, poly-v kasnaklar, kaplinler, triger dişliler, fan bağlantı göbekleri yer alıyor.

Müşteri odaklı hizmet felsefesini odağına alan firma; dünyanın neresinde olursa olsun müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve müşterilerinin kendi dilini konuşmaya hazır olan çalışan yapısıyla en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Birçok sektöre sunduğu ürünlerin kalitesini ve aynı zamanda müşteriye sunulan hizmetin kalitesini en büyük önceliği olarak belirleyen MGTORK; bu amaçla, tüm üretim partilerinin en katı gereksinimlere dahi uygun olduğunu garanti etmek için sık sık denetimler yapıyor. Müşterilerine piyasadaki mümkün olan en iyi ürünleri sunmayı amaçlayan çalışma prosedürleri, MGTORK’un en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda, alanında kendini geliştirmiş uzman mühendis kadrosuyla en uygun ve kaliteli olan ürünleri, en hesaplı ve hızlı bir şekilde tedarik edilmesini ilke edinen MGTORK, güç aktarma uzmanı yapısıyla sürekli olarak kendini yeniliyor, teknik olarak gelişmiş son teknolojileri kullanarak birçok sektörün çözüm ortağı oluyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com