Connect with us

Redüktörler

Maksimum termal güç limitlerine ulaşmak için güçlü endüstriyel redüktörler

Yayın Tarihi:

-

Yeni NORD MAXXDRIVE® XT endüstriyel redüktörleri, yüksek termal sınırlardaki uygulamalar için özel olarak geliştirilmiştir. Özellikle, kayışlı konveyör sistemleri için uygundurlar.

NORD mühendisleri, MAXXDRIVE® XT endüstriyel redüktörlerini, düşük hız oranları ve yüksek gücün söz konusu olduğu sanayilerdeki ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarladı. Uygulamalar için en uygun hale getirilmiş iki kademeli helisel redüktörleri, yığın malzemelerde ve mineral endüstrisinde kullanım için idealdir. Çıkış torkları 15 ile 75 kNm, tahvil oranları da 6.3 ile 22.4 arasında değişir. MAXXDRIVE® XT endüstriyel dişli birimleri olağanüstü dayanımlı olmalarının yanı sıra, en güç koşullar altında da oldukça güvenilir şekilde çalışırlar. Herhangi bir uygulama için de ayrı olarak ayarlanabilirler.

Tasarımcılar, 50 ile 1500 kW arasında değişik güçlere sahip yedi farklı ölçü arasından seçim yapabilirler. Standart olarak, tüm versiyonlar, çok sayıda kanatçıktan oluşan UNICASE gövde ve dahili eksenel fan içerir. Artırılmış yüzey alanı ve hava yönlendiren kapaklar sayesinde çok yüksek termal güç sınırına erişillir. Bu nedenle, pek çok durumda harici soğutmaya gerek kalmamaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com