Connect with us

Frenler ve Kavramalar

mayr Türkiye, yenilenen web sitesiyle çok daha dinamik çözümler sunuyor

Yayın Tarihi:

-

mayr Türkiye, 1 Haziran itibarıyla yenilenen web sitesiyle hizmet vermeye başladı. Yalın ve kullanıcı dostu arayüzüyle ziyaretçileri karşılayan mayr.com/tr web sitesi, şirketin kurumsal kimliğini ön planda tutan bir tasarıma sahip.

Yeni web sitesi “Ürünler” ve “Endüstriler” şeklinde 2 ana başlık altında sınıflandırılmış bir yapıya sahip. Ürünler sekmesi, mayr’ın geniş ürün portföyünü tek tıkla erişilebilir kılıyor. Bu bölümde mayr uzmanlığıyla sunulan frenler, kavramalar, elektronik komponentler ve elektrik motorları yer alıyor. Endüstriler sekmesi ise mayr uzmanlığıyla çözüm sunulan tüm sektörleri ve çözümleri bir araya getiriyor.

Güç aktarımında 1 asrı aşan tecrübe

mayr, güç aktarım teknolojileri alanında faaliyet gösteren global çapta bir şirkettir. 1897 yılında başladığı üretim faaliyetlerini sürekli olarak geliştiren şirket, merkez ülke Almanya’da 700, dünya genelinde ise 1200’den fazla çalışana sahiptir. mayr; tork limitleyiciler, emniyet frenleri, boşluksuz servo kaplinler ve elektromanyetik kavramalar gibi geniş bir ürün portföyü ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik, özel ve ekonomik çözümler geliştirebilecek uzmanlığa sahiptir. Dünyanın farklı bölgelerinde 3 üretim tesisi bulunan şirket, 48 farklı ülkede şube ve temsilcilikler ile temsil edilmektedir. mayr, tüm önemli endüstriyel bölgelerde faaliyetini sürdürmekte servis hizmetini dünyanın her yerinde sunmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com