Connect with us

Elektrik Motorları

MEG Endüstri Güç Aktarım ekipmanları tedariğinde üstün hizmet sunar

Yayın Tarihi:

-

 

MEG Endüstri olarak firmamızın, Güç Aktarım sistemlerinde “Komple Çözüm Noktası” olarak faaliyet göstermektedir. 60 yıllık ailenin mesleki tecrübesine genç neslin dinamiğini katarak konumuzda en uzman firmalardan birisine dönüşmeyi başardık.

 

Hizmete sunduğumuz en önemli markalarımız, Yılmaz Redüktör – ELK Motor – GAMAK Motor, başta olmak üzere tüm bayiliklerimizde sadece ürün satışı değil, satış sonrası hizmetlerini de müşterilerimize 7/24 sunmaktayız.

 

Enerji verimliliğinin dünyada en önemli konulardan birisi haline geldiği bu dönemde, Firmamız ülke sanayicilerimize verimli ürün seçim ve tedarik konusunda her zaman hizmet vermektedir. IE2 ve IE3 motorları geçiş sürecinde ürün maliyet ve enerji tüketim hesabı ile siz değerli iş ortaklarımıza en verimli ürünü sunmaktayız.

 

 

Firmamız ayrıca sektörel teknik çözümler sunarak her sektöre özel en doğru ürünü sunmaktadır. Bu sayede sorunsuz çalışma sağlayarak değerli iş ortaklarımıza sürdürülebilir rekabet imkânı vermekteyiz.

 

 

MEG Endüstri’nin faaliyetlerini ana başlıklar halinde şöyle özetleyebiliriz:

•Tek çatı altında Komple çözüm iş ortağınız (Redüktör – Motor – Sürücü)

•Elektrik Motorlarının Verimlilik Dönüşüm Projeleri

•Redüktör – Motor ve Sürücü Seçimlerinde Sektörel Teknik Çözümler

•Dünya skalasında en büyükler arasında yer alan Türk Markalarını hizmet sunmaktır.

 

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com