Connect with us

Etkinlikler

EUROPUMP 2017 senelik toplantısı Pomsad ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Yayın Tarihi:

-

 

Avrupa pompa imalatçıları derneği (europump) 2017 senelik toplantısı Pomsad ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

 

POMSAD, 8 Haziran 2001 tarihinde üye olduğu Europump’da Dernek Başkanımız Sn. Kutlu Karavelioğlu tarafından temsil edilmektedir. Sn. Karavelioğlu 2015 yılında EUROPUMP Başkanlığı görevini üstlenmiştir. POMSAD, 2003 yılında ve 2006 yılında CEIR ile ortak olarak olmak üzere iki kez EUROPUMP Senelik Toplantı ve Genel Kurullarına ev sahipliği yapmıştır. EUROPUMP çalışma gruplarına, komisyon çalışmalarına, Senelik Toplantı ve Genel Kurullarına derneğimiz tarafından katılım sağlanmakta ve edinilen teknik ve ticari bilgi üyelerimizle paylaşılmaktadır. POMSAD üyesi firmalar doğrudan Europump üyesi kabul edilmek suretiyle federasyonun bünyesindeki bütün çalışma gruplarına ve toplantılara katılma hakkına sahip olmaktadır. EUROPUMP tarafından hazırlanan direktif, kılavuz ve yayınlar derneğimiz tarafından tercüme edilerek sektörlerimizin istifadesine sunulmakta olup, sektörle ilgili gelişme ve mevzuat bakımından güncel bilgileri içeren ORGALIME bültenleri yine üyelerimizle paylaşılmaktadır.

 

Dernek temsilcilerinden oluşan Genel Kurul derneğin en üst organıdır. 17 kişiden oluşan İcra Kurulu derneğin karar organı durumundadır. Teknik Komisyon, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Komisyonu, Standartlar Komisyonu ve Küçük Orta İşletmeler Komisyonları olmak üzere 4 adet komisyon ve bu komisyonlara bağlı çalışma grupları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen senelik toplantı ve Genel Kurullarda dernek faaliyetleri hakkında görüşmeler yapılmakta olup her iki yılda bir Genel Kurul seçimli olarak gerçekleştirilmektedir.

 

EUROPUMP 14’ü AB üyesi ülkelerden olmak üzere 17 Ulusal Derneği temsil eder. AB dışı ülkeler; Türkiye, Rusya ve İsviçre’dir. Üyeler 450’den fazla firmayı, 10 milyar dolarlık bir üretim hacmini ve 100.000 kişilik bir istihdam rakamını temsil etmektedirler. Europump aynı zamanda Orgalime (Avrupa Mühendislik Endüstrileri Derneği) üyesidir. Genel Sekreterlik derneğin çalışmalarını koordine etmektedir.

 

Her sene farklı ülke derneklerinin ev sahipliği yaptığı senelik toplantılarda; yıl boyunca komisyonlarda gerçekleştirilen faaliyetler ele alınmakta, konusunda uzman konuşmacılar tarafından katılımcılara sunumlar yapılmakta ve Avrupa ülkelerinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nden de temsilciler toplantılara katılmaktadır. Çeşitli workshop ve fabrika ziyaretlerinin de gerçekleşebildiği senelik toplantılar üye ülke derneklerinin üyesi firma temsilcilerine açık olarak yapılmaktadır. Toplantılar aynı zaman katılımcı eşleri için sosyal gezi imkanları sunmakla birlikte delegeler de iş ortamı dışında birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulmaktadırlar.

 

 EUROPUMP 2017 Senelik Toplantı Adresi: Xanadu Island Oteli

 

EUROPUMP 2017 Senelik Toplantısı ve Genel Kurul’u 17-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında POMSAD ev sahipliğinde Bodrum, Xanadu Island Otelinde gerçekleştirilecektir. 4 gün boyunca sürecek olan senelik toplantıda, komisyonların faaliyetleri hakkında oturumlar yapılacak, üye ülke Dernek Genel Sekreterleri toplantısı, İcra Kurulu toplantısı ve EUROPUMP ve Amerikan Hidrolik Enstitüsü temsilcileri arasında toplantı gerçekleştirilecektir. Son gün ise Genel Kurul seçimli olarak gerçekleştirilecektir. EUROPUMP 2017 Senelik Toplantısında; POMSAD’ın 20. Yılının da kutlanacağı bir gala yemeği ve bir de ulusal yemek verilecektir. Katılımcı eşleri için ayrıca bir de sosyal program hazırlanmıştır. Toplantı hakkındaki tüm detaylara www.europump2017.com sitesinden ulaşılabilmektedir, toplantıya katılmak isteyen kişilerin POMSAD ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. Europump ile ilgili detaylı bilgi ise www.europump.org adresinden temin edilebilmektedir.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com