Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Megadyne, yeni ürünü Megadyne Rollpower’ı lojistik sektörü için piyasaya sundu

Yayın Tarihi:

-

Lojistik sektörünün ihtiyaçlarına sunduğu endüstriyel kayış çözümleriyle yakından tanınan markalardan biri olan Megadyne, yeni ürünü Megadyne Rollpower™’ı piyasaya sundu. Firmanın yüksek performanslı elastik nervürlü yeni kauçuk kanallı ürünü Megadyne Rollpower, standart endüstri çözümlerine göre daha az bakım gerektiriyor ve genel enerji tüketimi ve maliyetlerde tasarruf sağlıyor.

Şekil bozulması olmaksızın daha fazla esneklik ve antistatik özellikleri sağlayan ekstra güçlü elastik poliamid kord germe elemanları ile tasarlanan yeni kayışlar, -40 C° ile +120 C° gibi neredeyse her ortama uyum sağlayan çalışma sıcaklık aralığına sahip. Takılması ve değiştirilmesi kolay olan Megadyne Rollpower™ kayışları, üstün aşınma ve yaşlanma dirençleri sayesinde daha uzun süre dayanıyor; tam yüklü duruş ve kalkışlarda sorun çıkarmıyor ve 3 m/s’ye kadar hızlarda optimum performans gösteriyor. Modern lojistik tesislerinin her zamankinden daha uzun süre ve daha yüksek hızlarda çalışması, bunu da hassas performans ve maliyet verimliliğinden ödün vermeden gerçekleştirmesini gerektiriyor. Megadyne Rollpower™ kayışları, enerji gereksinimlerini %5’e kadar azaltırken, sorunsuz bakım için uzun, güvenilir bir çalışma ömrü sağlar.

Daha sağlıklı çalışma koşulları göz önüne alınarak tasarlanan bu yeni endüstriyel kayışlar, gürültü azaltma özelliğine de sahip. Megadyne’nin piyasaya sunduğu yeni kayışlarla ilgili konuşan PT Global Malzeme Taşıma ve Otomasyon Segmenti Müdürü Luca Zironda, “Bünyemizde yaptığımız çalışmalar, rakiplerimize kıyasla en az %10 daha fazla enerji tasarrufu sağladı. Daha az enerji kullanan, daha uzun ömürlü ve iş yeri gürültüsünü düşük tutan ürünümüz, müşterilerimizin karlılığı ve çalışanlarının refahının yanında, gezegenimiz için de daha sağlıklı. Yeni Megadyne Rollpower™ ürünümüzü bu özellikleriyle, geniş lojistik kayış çözümlerimize dahil etmekten gurur duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com