Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Megalinear ile geniş ürün yelpazesi ve sonsuz çözüm olanağı

Yayın Tarihi:

-

Megalinear açık uçlu zaman kayışları, üstün aşınma ve yıpranma direnci sağlamak için termoplastik poliüretandan yapılmıştır. “Kevlar, Çinko Kaplamalı Çelik, Paslanmaz Çelik, Yüksek Performans, Yüksek Esneklik” gibi geniş bir kord çeşitliliğiyle, ağır yükler altında üstün çalışma performansı gösterirler.

Lineer hareket tahriklerinde kullanılan Megalinear zaman kayışları, sonsuz bağlantılı kayışlar kadar açık uçlu makaralı olarak da tedarik edilebilirler. Bu kayışlar; doğru biçimde yerleştirme, boyutsal değişmezlik, yüksek lineer hız, düşük gürültü düzeyi ve uzun bakım periyodu gereken alanlarda temel gereksinim olarak ön plana çıkarlar.

Megalinear zaman kayışları, yüksek güçlü uygulamalarda bile sessiz ve bakım gerekmeksizin çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış, yüksek performanslı, dayanıklı zaman kayışlarıdır. Ürünün, yüksek mukavemetli S ve Z bükümlü çinko kaplı çelik veya Kevlar mukavemet elemanları, yüksek düzeyde aşınma ve darbe direnci ile karakterize edilen termoplastik poliüretan ana gövdesi, uzun çalışma ömrü boyunca zorlu görevleri doğru ve güvenilir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Oldukça geniş bileşen ve kaplama seçenekleri yelpazesi ile Megalinear zaman kayışları, en zorlu uygulamalarda optimum performans göstererek sorunsuz çalışırlar.

Megalinear Ailesi ile tanışın

Megalinear ürün ailesi; Imperialı, Metrik, Parabolik ve Düz yapılarda tüm yaygın profillerde mevcuttur. Seri ayrıca Megalinear QST, GW, FC ve yeni Megalinear MEGAC4T ™’i de kapsıyor. Megalinear QST, yüksek hızdaı çalışma sırasında oluşan gürültü seviyelerini azaltacak şekilde tasarlanmıştır, yanal kayma yapmaz ve yüksek tork kapasitesi sağlar. Megalinear GW, yüksek gerilimli çelik çinko kaplı korda sahip, yüksek ve sürekli yükler altında iletilecek gücü artıran yüksek diş kesme mukavemetine sahip termoplastik poliüretan kayışlardır. Megalinear FC hem FDA hem de AB gıda sınıfı standartlarını karşılayan, özellikle gıda işleme endüstrisine yönelik yeni bir seridir. Megalinear MEGAC4T™ (ürün taşınmasında ayarlanabilir) şimdiye kadar piyasaya sürülen çok amaçlı kayışların başında gelir: Kolayca değiştirilebilir profiller, geniş bir aralıkta kullanıma imkan tanır, farklı şekillerdeki ürünleri minimum üretim süresi ile tek bir konveyör sistemi üzerinde taşır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com