Connect with us

Redüktörler

Neugart İsviçre’ye açılıyor:Neugart Schweiz AG

Yayın Tarihi:

-

Daha hızlı, daha esnek, daha çevik: Alman redüktör üreticisi Neugart, yeni bir yan şirketinin kurulmasıyla, İsviçre’deki ihracat ve kalite odaklı makine mühendisliğinin güncel pazar gereksinimlerine cevap veriyor.

Zürih merkezli Neugart Schweiz AG, 2022’nin başından itibaren önceki satış kanallarını doğrudan teslimat ve kendi teknik saha servisi ile değiştiriyor. Örneğin paketleme teknolojisi, iç mekan lojistiği ve takım tezgahları sektörlerinde faaliyet gösteren endüstriyel müşteriler için bu yeniden yapılanma, giderek daha zorlu bir pazar ortamında somut rekabet avantajları vadediyor.

Böylece, ilk elden teknik danışmanlık, özellikle karmaşık uygulama tasarımları ve özel geliştirmeler söz konusu olduğunda daha fazla esneklik anlamına geliyor. Buna ek olarak, tüm sektörlerdeki müşteriler, konsept ve geliştirme aşamasından satış sonrasına kadar projelerinin kapsamlı bir şekilde desteklenmesinden hemen yararlanabiliyor. Kısa mesafeler ve yüksek performanslı lojistik de hız ve dolayısıyla kısa teslimat süreleri sağlıyor.

Sektörün tanınan isimlerinden Tamer Aytek, artık Bölge Satış Müdürü olarak İsviçreli müşterilere hizmet veriyor. Neugart yerelde sağlanan kişisel iletişime ek olarak, İsviçre’den gelen tüm teknik ve ticari soruların telefonla veya yazılı olarak ilgili ulusal dilde; Almanca, Fransızca veya İtalyanca yanıtlandığı bir arka ofis desteği de sunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com