Connect with us

Redüktörler

Mekanik tahrik sistemlerinin 120 yıllık öncüsü Flender

Yayın Tarihi:

-

Mekanik tahrik sistemleri sektöründe yenilikçi, kaliteli ve yüksek performanslı mekanik ve elektronik ürünleri dünya ile buluşturan Flender, sektöre yön vermeye devam ediyor. Aynı kurumsal çatı altında bulunan Winergy markası ise yenilenebilir enerji sektörünün çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

1899 yılında kurulan ve 120 yıllık tecrübesiyle sürdürülebilir bir gelecek için endüstrinin iş ortağı olan Flender, mekanik ve elektrikli tahrik teknolojilerine küresel ölçekte öncülük yapmaya devam ediyor. Flender, aynı kurumsal çatı altında bulunan Winergy ile ise rüzgar türbinleri için uygulamaya özel üretilmiş redüktör ve generatörleri yenilenebilir enerji sektörüne sunuyor ve global düzeyde ürün ve servis hizmeti sağlıyor.

Türkiye’de redüktör marketinin lider firması olmanın sorumluluğunu taşıyan Flender Türkiye, Flender ve Winergy markalarının ürün ve çözümleriyle 40 yılı aşkın süredir Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’deki kuruluşunun ilk gününden itibaren pazara diğer yabancı markaların da gelmesine öncülük eden ve redüktör piyasasının gelişmesinde önemli bir rol oynayan Flender Türkiye

buy cheap kamagra online

, 40 yılı aşkın bir süredir sektöre birçok yetişmiş personel ve yönetici de kazandırdı. Türkiye’de pek çok anlamda sektörün gelişmesine öncü olan Flender Türkiye, CEO Yasin Erçelikcan ve CFO Hande Cimilli liderliğinde redüktör satış ve servisi, generatör üretim ve servisi konularında endüstriye 32 kişilik ekibi ile hizmet vermeye devam ediyor. 

1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla Türkiye’deki satış ve servis faaliyetlerine rüzgar türbini generatör üretimini de ekleyen Flender, Winergy markasıyla Adana’daki üretim merkezinde; yerel kaynaklarla yerli malı sertifikalı genaratör üretimi yapmaya başladı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com