Connect with us

Elektrik Motorları

Kem-P’den Türkiye’de bir ilk

Yayın Tarihi:

-

Kem -P tasarım ve imalatı %100 Türk mühendis­lerince geliştirilmiş yeni teknolojik ürünleri ile dik­kat çekiyor.

 

ESTA SalınımElemanları, Kem -P’nin Türkiye’de üretimine başlamış oldu­ğu yeni teknolojik ürünlerolarak dik­kat çekiyor.

Tasarım ve imalatı%100 Türk mühendis­lerince geliştirilmiş ve pazarda oldukça yüksek beğenikazanmış. Hedefleri hem Türkiye’de, hem yurt dışında mümkün olan en iyifiyatlarla ESTA salınım eleman­larını makine imalatçıları ile buluşturmak.

Ar-Ge çalışmalarıyaklaşık 1,5 yıl sürmüş ve test aşamalarından sonra da ürünle­rinin satışına başlamışlar.Müşterilerinin beğenisine sunmak amacıyla Türkiye’de ve yurt dışında birçokfuar çalışmaları ile tanıtımını da eksiksiz yapıyorlar.

 

ESTA SalınımElemanları, çelik spiral yaylar ve kauçuk takozlar ile ulaşılamayan yüksek salınımseviyelerinde çalışan sarsak ve elek besleyicilerde de kullanılmakta.

 

Kauçuk bantlarda sıyırıcı,zincir gerdirme, kayış gerdirme vb. uygulamalar da makine imalatçılarına kolay çözümlersunmakta.

Otomatik gergi özelliğisayesinde kullanıl­dığı yerde mevsim koşullarına bağlı uza­malara, kısalmalaragöre hareket etmesi kauçuk bantların, zincir veya kayışların kullanım ömrünüuzatıyor.

Son derece ba­sit yöntemlerle montaj kolaylığı sağlayan bir yapısıvar. ESTA Salınım Elemanlarının, standart ölçüleri olmasına rağmen, tasarı­mıyapılırken özel ve standart makinelere basit fakat maksimum verimlilik katacakmontaj imkânları sağlıyor.

 

ESTA SalınımElamanları metal-metal temasının olmaması, yanal hareketlere müsaade etmemesien büyük özelliği. Yaylar ve kauçuk takozlar bağlı bulun­duğu sistemlerde,makinelerin ilk kalkış ve duruşlarında meydana gelen dağınık, tehlikeli salınımlarüretirler, buna bağlı vibratör motorları ve elek vb. sistemlere zararverebilecek kadar korkutucu ve çok gürültülü çalışma sergiler.

 

Montajı kolaylığı:Parçaların üzerindeki cı­vata delikleri veya orta delikleri sayesinde zemine vemakine şasesine kolayca mon­te edilebiliyorlar.

 

Uzun ömürlü olması:Doğru seçilmiş ürünler uygulandığı sistemde uzun yıllar hizmet ediyorlar.

Korozyon mukavemeti yükselir:Parçala­rın metal kısımları hareket etmediğinden dolayı iç ve dış sürtünmeye,dolayısıyla aşınmaya maruz kalmaz.

Kem -P Vibration Motors

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com