Connect with us

Elektrik Motorları

42 yıllık tecrübe artık vinç sektöründe

Published

on

 

Yenilikçi gövde tasarımıyla 8 farklı gövde büyüklüğüne sahip YP serisi ile hizmet veren İ-Mak redüktör, 5 farklı gövde büyüklüğünde kaldırma grubu ile de sektöre hizmet vermeyi hedefliyor.

 

1973 yılından beri makine imalat sektö­rüne tahrik çözümleri sunan İ-Mak Redüktör A.Ş. 2015 yılının ilk yarısı itibari ile vinç sektörüne yönelik ürüngamını tamamlamayı planlıyor. Yürütme grubu redüktörlerin­de 8 farklı gövde büyüklüğünesahip YP serisi ile hizmet veren İ-Mak redüktör, 5 farklı gövde büyüklüğündekaldırma grubu ile de sektöre hizmet vermeyi hedeflemekte.

 

Yenilikçi gövde tasarımlarının üstün teknolojili üretim anlayışıylahar­manlanıp optimum fiyat politikasıyla piyasaya sürmeyi ilke edinmiş olan İ-Mak Redüktör kaldırma grubu redüktörler ile de üretime ge­çilen ilk sene yurt içipazarı için %20’lik bir pazar payı hedefliyor. Yurt dışında da önemli birpazara sahip olan kaldırma grubu redüktörler ile İ-Mak ürün gamını 1 adım öteyetaşıyacak gibi gözüküyor.

 

Yeni ürün ailesiiçin yaklaşık 1 Milyon € teçhizat yatırımı yapan İ-Mak Redüktör, vinç sektörününöncü firmaları ile yapılan ürün geliştirme toplantıları sayesinde sektörünihtiyaçlarını en doğru şekilde anlaya­rak yeni ürün gamını şekillendirmiş.

 

1- 8 donam kullanılmayauygun olarak hazırlanan ürün grubu, 1 ile 50 ton yük taşıma kapasitesine sahipolacak şekilde tasarlanmış. 0,37 Kw 71 Tip motor gövdesinden 45 Kw 225Tip Motorgövdesine kadar fark­lı motor alternatifleri ile piyasaya sürülecek olan ürünbakım kolaylığı ile de göz doldurmakta.

 İ-Mak Redüktör A.Ş.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com