Connect with us

Elektrik Motorları

42 yıllık tecrübe artık vinç sektöründe

Published

on

 

Yenilikçi gövde tasarımıyla 8 farklı gövde büyüklüğüne sahip YP serisi ile hizmet veren İ-Mak redüktör, 5 farklı gövde büyüklüğünde kaldırma grubu ile de sektöre hizmet vermeyi hedefliyor.

 

1973 yılından beri makine imalat sektö­rüne tahrik çözümleri sunan İ-Mak Redüktör A.Ş. 2015 yılının ilk yarısı itibari ile vinç sektörüne yönelik ürüngamını tamamlamayı planlıyor. Yürütme grubu redüktörlerin­de 8 farklı gövde büyüklüğünesahip YP serisi ile hizmet veren İ-Mak redüktör, 5 farklı gövde büyüklüğündekaldırma grubu ile de sektöre hizmet vermeyi hedeflemekte.

 

Yenilikçi gövde tasarımlarının üstün teknolojili üretim anlayışıylahar­manlanıp optimum fiyat politikasıyla piyasaya sürmeyi ilke edinmiş olan İ-Mak Redüktör kaldırma grubu redüktörler ile de üretime ge­çilen ilk sene yurt içipazarı için %20’lik bir pazar payı hedefliyor. Yurt dışında da önemli birpazara sahip olan kaldırma grubu redüktörler ile İ-Mak ürün gamını 1 adım öteyetaşıyacak gibi gözüküyor.

 

Yeni ürün ailesiiçin yaklaşık 1 Milyon € teçhizat yatırımı yapan İ-Mak Redüktör, vinç sektörününöncü firmaları ile yapılan ürün geliştirme toplantıları sayesinde sektörünihtiyaçlarını en doğru şekilde anlaya­rak yeni ürün gamını şekillendirmiş.

 

1- 8 donam kullanılmayauygun olarak hazırlanan ürün grubu, 1 ile 50 ton yük taşıma kapasitesine sahipolacak şekilde tasarlanmış. 0,37 Kw 71 Tip motor gövdesinden 45 Kw 225Tip Motorgövdesine kadar fark­lı motor alternatifleri ile piyasaya sürülecek olan ürünbakım kolaylığı ile de göz doldurmakta.

 İ-Mak Redüktör A.Ş.

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com