Connect with us

Genel

2. Eurasia Expo Tool Powered By Eisenwarenmesse/ Koelnmesse Mekanik ve Elektrikli El Aletleri Fuarı

Yayın Tarihi:

-

17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında istanbul kongre merkezi’nde (İkm)

 

Türkel Fuarcılık 1993 yılından beri 30’u aşkın ülkede4 kıtaya yayılmış geniş bir yelpazede fuarlar gerçekleşti­riyor.

Türkiye’de düzenledikleri fuarlardan biri olan Eurasia ExpoTool Mekanik ve Elektrikli El Aletleri Fuarı ile dünyanın önde gelen elaletleri fuarlarından biri olan Internationale Eisenwa­renmesse’ninorganizatörü Koelnmesse ile partnerlik anlaş­maları yapmışlar.

İkincisini düzenlenecek olan Eurasia Expo Tool Powered By Ei­senwarenmesse/Koelnmesse,17-20 Eylül 2015tarihleri ara­sında İstanbul Kongre Merkezinde (İKM) gerçekleştirilecek.

BOSCH sponsorluğunda gerçekleştirilen Eurasia Expo Tool 2014,Bosch’un yanı sıra Hitachi, Stanley, Honda gibi tüm dünyanın önde gelenmarkalarını bir araya getiriyor. Aynı zamanda 35 farklı ülkeden gelenprofesyonel ziyaretçilerle birlikte yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlamışbölgenin en önemli ve büyük iş platformunu oluşturuyor.

Koelnmesse’nin el aletleri sektöründeki hizmet ve sektör tec­rübesiile Türkel Fuarcılık’ın sektöre olan hâkimiyeti ve fuar deneyimi birleşerek İstanbul’daAvrasya, Orta Doğu ve Avru­pa bölgeleri için eşsiz bir ortam sunacak gibigözüküyor.

İkibüyük fuar organizatörü birlikte Eylül ayında İstanbul’da tüm sektörü bir arayagetirecek.

Eurasia

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com