Connect with us

Genel

Rollexpo 2. Kez Kapılarını Açıyor!

Yayın Tarihi:

-

Redüktör, rulman ve makine sektörünü bir araya getiren 2.ROLLEXPO TURKEY,12 – 15 Şubat 2015 tarihleri arasında, İSTANBUL FUAR MERKEZİ 11. salonda,sektörün öncü firmaları ve profesyonel ziyaretçileri ikinci kez aynı çatı altındatoplamaya hazırlanıyor.

 

Yaklaşık 5000 m2’lik bir alanda sergilenecek fuar,yerli ve yabancı katılımcıların yer aldığı büyük bir buluşma nok­tası oluşturacak.Üretici, ithalatçı, distribütör ve bayilerin yer alacağı fuar, 4 gün boyunca binlerce profesyonel ziyaretçi­sini ağırlayacak.

 

Fuar farklı ülkelerden yaklaşık 100’e yakın katılımcı firmanınve 800’e yakın ürünün sergileneceği bir platform oluşturacak.

Fuarın Amacı; DemosFuarcılık olarak var olan potansiyeli ar­tırmak, yurt içi ve yurt dışında yenimüşteriler oluşturmak, son teknolojik ürünleri tek çatı altında sergilemek vesizlerin ürün ve hizmetlerini profesyonel alıcılarla buluşturmak.

 

Neden Katılmalısınız?

  • Türkiye hızla gelişmekte olup,bölgesel konumu itibarıyla bir­çok dünya ülkesinin örnek aldığı ve yeni gelişmeleritakip ettiği bir ülke konumundadır.

 

  • ROLLEXPO TURKEY 2015profesyonelalıcılarla ile görüşmek, ürünlerinizi tanıtmak için ideal bir iletişimplatformudur.

 

  • ROLLEXPO TURKEY 2015ürünlerinizive hizmetlerinizi en iyi şekilde sergilemenizi sağlar. Ziyaretçiler,servislerinizi, hizmet­lerinizi ve ürünlerinizi birebir inceleme fırsatı bulurve sunulan­ları profesyonelce değerlendirebilirler.

 

  • ROLLEXPO TURKEY 2015’dedünyadaki en son trendleri ve teknolojik yeni likleri çok net bir biçimdegözlemleyebilir ve şirketinizin ürün/servis yelpazesini bu yönde geliştirebilirsiniz.

 

  • ROLLEXPO TURKEY 2015aracılığıylasektörde karar yetkisi sahibi pek çok yönetici ile buluşabilirsiniz.

 

  • ROLLEXPO TURKEY 2015dünyadasektörde yöneticilerin ilgisini çekecek ve ziyaret etmek isteyecekleribenzersiz bir iş platformudur.
  1. ROLLEXPO Fuarı’ndan Önemli Seminerlere Ev Sahipliği

Fuar’da iki önemli seminer gerçekleştirilecek. Katılımücretsiz olup, sadece rezervasyonla katılabileceksiniz.

Ayrıca etkinliğin ardından katılımcılara sertifikaverilecek.


ROLLEXPO TURKEY 2015

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com