Connect with us

Elektrik Motorları

MİKSAN MOTOR yeni FX Serisi Ex-Proof elektrik motorları

Yayın Tarihi:

-

2016 yılına kadar yerli üretimi bulunmayan Ex-Proof motorları, öncelikle MİKSAN MOTOR olarak kendi Ex-Proof pompalarımızda kullanmak üzere, bir sonraki adımda ise sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda daha farklı güçlerde üretmeye başladık. Piyasadan almış olduğumuz olumlu dönüşler ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Mayıs 2018’de Zone 22 TX Ex-Proof motor serimizi çıkardık. Şimdi ise özellikle fan uygulamaları için Zone 1-21 FX serisi Ex-Proof motor serimizi çıkartıyoruz. Ex d(..) koruma Ex-Proof motorlara göre klemens kutusu daha küçük ve havalandırma sistemlerindeki hava akışını minimum etkileyecek özel bir tasarım ile piyasaya sürüyoruz. Fan uygulamaları için ideal tasarıma sahip olan bu motorları 2019 yılı Nisan ayı içerisinde piyasaya süreceğiz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com