Connect with us

Elektrik Motorları

Motorlar & Sürücüler için yeni Ekspres Teslimat Servisi

Yayın Tarihi:

-

 

Control Techniques ve Leroy-Somer (CT & LS) Avrupa’da ürün mevcudiyetini artırmak ve müşterilerine teslimat hızını yükseltmek üzere tasarlanmış yeni bir servis başlatıyor.

 

Yeni Ekspres Teslimat servisi sayesinde çok çeşitli (0,09 ile 500 kW arası) motorlar, servolar, redüktörlü motorlar, sürücüler, opsiyonlar ve aksesuarlar artık doğrudan müşterinin işyerine hızla ve güvenilir bir şekilde sevk edilebiliyor. Yapılan ayrıntılı araştırmalar, sürücü ve motor ürünlerinde kısa teslimat sürelerine ihtiyaç olduğunu gösteriyor. Müşterilerin çoğunluğu iki hafta içinde teslimat beklerken, bazıları acil durumlarda daha da hızlı teslimat talep ediyor. Tam da bu ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan Ekspres Teslimat programı, ürünlerimizi 1 – 10 iş günü içinde sevk etme ve isteğe bağlı olarak Avrupa’da acil durumlarda 24 saatlik ekspres nakliyat sağlama kararlılığımızın güçlü ve güvenilir bir ifadesi.

Ekspres Teslimat sayesinde CT & LS, müşterilerinin üretim sürekliliğini sağlıyor ve işyerlerinde yedek parça ve stok bulundurma gerekliliğini asgari düzeye indiriyor. Ekspres Teslimat sözleşmesinde belirtilen kısa, net ve güvenilir teslimat süreleri şirketlerin envanter ve sermaye harcamalarını azaltmasını sağlıyor. Bu servis, orijinal ekipman imalatçıları, dağıtımcılar ve nihai kullanıcılar dahil tüm müşterilere açıktır ve çoğu standart ürün, paket, opsiyon ve aksesuarı kapsar.  

Belli bir URL veya QR koduyla, tüm müşteriler internet sitemizdeki ayrıntılı teslimat süresi bilgilerine doğrudan erişebilir. Ürün seçimi için kapsamlı bir araç olan Konfigüratör, ürün seçme sürecinin her aşamasında Ekspres Teslimat servisinin teslimat sürelerini de gösterecektir.

Bu dinamik araç sayesinde, müşteriler ürünlerin konfigürasyonunu sadece teknik özellikler temelinde değil teslimat süresi temelinde de yapabiliyor. CT & LS görevlisi Annabelle Bretaudeau şöyle diyor: »Ekspres Teslimat müşterilerimiz için tek bir kaynaktan yüksek etkinlik ve performanslı teknolojilere hızlı ve kolay erişim sağlıyor.

Esas olarak, başlıca değişken hızlı paketlerimiz çok daha kısa süreler içinde müşteriye teslim edilmiş oluyor. »Bu servis, Control Techniques ve Leroy-Somer olarak çok çeşitli ürünlerin teslimatında yüksek hızlı bir performans sergileyerek müşterilerimizi destekleme kararlılığımızı gösteriyor. »Ekspres Teslimat müşterilerimiz tarafından kullanılmaya başladı bile ve tüm göstergelerden anlaşılıyor ki servis hakkında son derece olumlu düşüncelere sahipler.» 

Müşterilerimiz bulundukları bölgede bu servisin mevcut olup olmadığını ve nereleri kapsadığını öğrenmek için yerel Otomasyon Merkezi ile temas kurabilir veya ayrıntılı bilgi için Ekspres Teslimat sitesine bakabilir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com