Connect with us

Redüktörler

Neugart’tan maximum itme kuvveti için yeni PM2 Pinyon Serisi

Yayın Tarihi:

-

Neugart’ın kremayer dişli tahrikleri için dişli pinyon kombinasyonlarının gerçekleştirilmesinde daha fazla seçenek sunan yeni PM2 Pinyon Serisi, özellikleriyle daha fazla esneklik sağlıyor.

Neugart’ın fabrikada önceden monte edilmiş kendi ürettiği pinyona sahip planet redüktör portföyünü genişleten yeni PM2 Pinyon Serisi, mevcut PM1 pinyonu gibi flanş bağlantılı çıkış millerine sahip redüktörler için tasarlanıp ISO 9409-1 standardına uygun mekanik bir arabirimle donatılmış yapıda. Büyüklük yönünden farklılık gösteren serilerde; modül 2’de 26’dan başlayan diş sayısına sahip PM1’in aksine, PM2’nin diş sayısı modül 2’de 16’dan başlıyor.

Yeni varyantlar bir yandan seçkin kremayer dişli uygulamaları için optimum dişli – pinyon kombinasyonunu gerçekleştirmek için ek olanaklar yaratıyor. Öte yandan, yeni pinyonlar daha küçük çapları nedeniyle, kombinasyona bağlı olarak daha önce mümkün olandan 3 kat daha büyük bir itme kuvvetine imkan tanıyor.

Çok sayıda yeni pinyon seçeneği

PM2 pinyonlu seçenek, gövde ölçüsü 090 ila 200 arasındaki redüktörler için edinilebilir ve PM1 pinyonu gibi, flanş bağlantılı çıkış miline sahip toplam 4 redüktör serisi için mevcut: Bunların arasında, mükemmel bir fiyat performans oranına sahip dayanıklı ve güçlü standart redüktörlerden oluşan Economy Line’dan PFHE Koaksiyel Planet Redüktör de bulunuyor. Hassas redüktörlerin yüksek doğruluğunu temsil eden Precision Line’da, bunlar PSFN ve PLFN Koaksiyel Planet Redüktörler ve yerden tasarruf sağlayan WPSFN Konik Dişli Kutusu’dur. Tüm PM2 pinyonları, Neugart’ın Kippenheim Baden’deki ana tesisinde üretiliyor.

Flanş bağlantılı redüktörler için genişletilmiş pinyon yelpazesi, modül 2’de toplamda 16 ila 22, modül 3’te 14 ila 19, modül 4’te 20 ila 22 ve modül 5’te 19 diş sayısına sahip çok sayıda PM2 varyantı içeriyor.

Test edilmiş yazılım araçlarına entegre

Yeni varyantların entegre edildiği test edilmiş Neugart yazılım araçları, optimum dişli-pinyon kombinasyonunun seçilmesine yardımcı oluyor. Çevrim içi yapılandırma aracı Tec Data Finder (TDF) güç verilerine genel bir bakış sağlıyor. Böylece redüktörler hızlı ve kolay şekilde karşılaştırılabiliyor, ölçü sayfaları ve 3D modeller sadece birkaç tıklamayla görüntülenebiliyor. Hesaplama yazılımı Neugart Calculation Program (NCP), uygulamaya bağlı parametrelerin kontrol edilmesine ve boyutlandırmaya imkan tanıyor.

Advertisement
 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com