Connect with us

Motorlar

2023’e güçlenerek başlayan AVİBRO, üretim yelpazesini müşteri talepleriyle genişletiyor

Yayın Tarihi:

-

Vibrasyon motoru ve salınım elemanları üretimiyle kısa sürede tanınır bir marka haline gelen AVİBRO, başarıyla geride bıraktığı 2022 yılının ardından 2023’e ‘üretimde ilk’lerle başladı. Üretim portföyünü müşterilerinin talepleriyle genişleterek; salınım elemanları ve mikro vibrasyon motorları imalatına başlayan AVİBRO, Türkiye’de ilk defa 24 KW 1000 d/d 30 ton sallama gücünde motor üretti.

Vibrasyon motoru ve salınım elemanları üretiminde standartları değiştirecek Ar-Ge çalışmaları ve yenilikçi ürün tasarımlarıyla sektöre öncülük eden AVİBRO, güçlü bir şekilde başladığı 2023 yılını üretimdeki başarılarıyla geçiriyor. 

Firmanın 2023 yılı üretimiyle imza attığı ilkleri Güç Aktarım Dergisi’yle paylaşan AVİBRO’nun kurucusu Bahattin Karaca, öncelikle yaşanılan deprem felaketiyle ilgili konuşarak, “Depremden dolayı tüm ülkemiz gibi bizler de inanılmaz üzüntü içerisine girdik, bölgedeki çok değerli müşterilerimiz ve bayilerimizin acılarını birebir paylaşıyoruz. Tüm milletimize hem geçmiş olsun hem de başsağlığı mesajlarımızı iletiyoruz” ifadelerini kullandı. 2023 yılının ilk ayında OSTA salınım elemanlarının imalatına başladıklarını belirten Karaca, “Bu üretimimiz ile ilk olarak Rusya, akabinde Çin ve Kazakistan’a yüklü adetlerde salınım elemanı sevkiyatı gerçekleştirdik. Yerli piyasada imal edilen ürünlerin yetersizliği ve teknik olarak donanımsızlığından şikayetçi olan müşterilerimiz, bu ürünlerin imalatına başlamamız konusunda bizi yönlendirdi” diye konuştu.

2023 yılının şubat ayı itibarıyla mikro vibrasyon motorlarının imalatına da başladıkları bilgisini aktararak, sektörün bu alandaki açığını tamamlamayı hedeflediklerini bildiren Bahattin Karaca, şu ifadeleri kullandı: “Belli bir müşteri portföyümüz var ki o firmalar sadece bizden alışveriş yapıyorlar. Dolayısıyla imal etmediğimiz bir ürün gamı kalmaması hususunda hassasiyetle bizleri baskılıyorlar. Türkiye’de ilk defa 24 KW 1000 d/d 30 ton sallama gücünde motor imalatını gerçekleştirdik. Bu ülkemizde imalatı yapılan en yüksek güçte ve sallama kuvvetinde vibrasyon motorudur. Taş kırma ve maden sektörü için hayırlı olmasını dileriz. AVM 30000/10 kodu ile piyasaya sürülmüş olan vibrasyon motoru çok kısa süre içinde değerli müşterilerimizin şantiyelerindeki yerini alacaktır.”

Haziran ayında katılacakları WIN EURASIA Fuarı’yla ilgili konuşan Karaca, “Haziran ayının ilk haftası düzenlenecek olan fuar için ürün, görsel ve stant hazırlıklarına başladık. Sektörün buluşma yeri olacağı için fuarla ilgili altyapı çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz” dedi

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com