Connect with us

Genel

NORD DRIVESYSTEMS Cemtech’de Çimento Sektörü İle Buluşuyor

Yayın Tarihi:

-

Bu sene 23. kez düzenlenecek olan Cemtech Avrupa Konferansı ve Sergisi, 28 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Üst düzey çimento uzmanlarının katılacağı etkinliğe Conrad Hotel ev sahipliği yapıyor. Son olarak 2010 yılında İstanbul’da gerçekleştirilen organizasyon, 40 ülkeden 390 katılımcı çekmişti.

Türkiye dünyadaki en dinamik çimento sektörlerinden birine sahip. Ayrıca ihracatta dünyanın ileri gelenlerinden biri. Bu bakımdan ev sahipliği önem teşkil ediyor. Avrupa’da karlı, verimli  ve sürdürülebilir bir çimento sektörü, konferanstaki temalar arasında yer alacak. Katılımcılar güncel ve bölgesel endüstri raporlarını inceleme fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca endüstri trendlerini, sektörel yeni teknolojileri öğrenebilecekler ve yeni iletişim ağları kurabilecekler. Etkinlik dahilinde Nuh Çimento’nun Hereke’deki çalışmalarını görmek için tur düzenlenecek. Anlaşılacağı üzere katılımcılar için doyurucu bir etkinlik olacak.

“Çimento bazlı malzemeler, sürdürülebilir binalar için esas teşkil etmektedir. Ancak, çimento üretimi her aşamasında büyük miktarda enerji gerektiren karmaşık bir süreçtir. Bu da enerji masraflarını, sektörün en büyük maliyet faktörlerinden biri haline getirmektedir. Bu nedenle çimento üretiminde zorlu koşullara dayanıklı ve özellikle enerji verimliliği yüksek tahrik ünitelerine ihtiyaç duyulmaktadır.” NORD DRIVESYSTEMS 

Tahrik sistemlerine mekanik ve elektronik çözümler getiren dünyanın öncü kuruluşları ve üreticileri arasında olan NORD DRIVESYSTEMS de, hizmet standartlarının müşteri odaklı olmasından dolayı, çimento sektöründeki müşterileriyle buluşmak adına Cemtech Avrupa Konferansı ve Sergisi’ne katılacağını açıkladı. Yüz yüze iletişimin önemini her fırsatta dile getiren NORD DRIVESYSTEMS yetkilileri, bu imkanı da değerlendireceklerini söyledi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com