Connect with us

Genel

NORD Drivesystems: Mekanik güç aktarımında yılların deneyimi

Published

on

 

1965 yılında kurulan, Alman tahrik teknolojisi üreticisi NORD DRIVESYSTEMS’in kurucularından biri olan, G.A. Küchenmeister, redüktörlerin geliştirilmesinde, üretiminde ve dağıtımında yarım yüzyılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Günümüzde, NORD geniş bir yelpazede üretimini gerçekleştirmekte olduğu redüktör üniteleri, motorlar ve tahrik elektroniği üniteleri ile tam ölçekli tahrik çözümleri sunmaktadır. G.A. Küchenmeister’in kızı ve oğlu, yıllar önce şirketin yönetimini devralmış olsalarda, emekli lider, kuzey Almanya’daki NORD Genel Merkezinde etkili bir figür olmaya devam etmektedir. Hamburg yakınlarındaki Bargteheide’ye yapmış olduğumuz ziyarette, Sayın G.A.Küchenmeister ile geçmişten günümüze, iş hayatıyla ilgili önemli gelişmeler hakkında sohbet etme imkânı bulduk.

Röportajın devamını okumak  için tıklayın>>

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com