Connect with us

Etkinlikler

Gıda ve içecek teknolojileri için kaçırılmayacak etkinlik: İstanbul Gıda-Tek Fuarı

Yayın Tarihi:

-

 

Gıda ve İçecek Teknolojileri için Kaçırılmayacak Etkinlik: İstanbul Gıda-Tek Fuarı

 

İstanbul Gıda-Tek, 10. Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı; yiyecek ve içecek üreticilerinin, ürünlerine ve markalarına değer katacak yenilikçi, güvenilir ve hızlı çözümleri bir arada bulabilecekleri ticari platform olmaya devam ediyor. Gıda-Tek Fuarı, bölgesininen çok tercih edilen, gıda işleme – ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği etkinlik olan 21. Avrasya Ambalaj Fuarı ile güçlerini bir araya getirmenin heyecanını yaşıyor.

Gıda, içecek ve sıvı gıda teknolojileri, süt ve süt ürünleri teknolojileri, et ve et ürünleri teknolojileri, yaş sebze-meyve ve konserve üretim teknolojileri, depolama ve lojistik, gıda katkı ve yardımcı maddeleri ve gıda güvenliği – hijyen ve kalite kontrol teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede yerel ve uluslararası çözümleri bir araya getiren İstanbul Gıda-Tek Fuarı; 42 ülkeden 1200’den fazla yerel ve uluslararası katılımcılarına ve 93 ülkeden 50.000’in üzerinde nitelikli ziyaretçilerine, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yeni iş bağlantıları gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

SweetTech ile İşinizi Tatlıya Bağlayın!

İstanbul Gıda-Tek Fuarı içerisinde yer alacak ve 2015 yılına özel yepyeni bir proje olan SweetTech özel bölümünde, nitelikli profesyoneller;  çikolataşekerlemebisküvikuruyemiş ve pastacılık teknolojilerimakine ve ekipmanları sektörleri ile buluşacak.

SweetTech özel bölümünde; katılımcılar, talebin hızla arttığı gıda ve gıda-dışı endüstrilerden 50.000’den fazla nitelikli ziyaretçi ile yeni iş birliktelikleri kurma fırsatı yakalayacak. Gıda üretim sanayisinden; çikolata, kakao ve kahve, şekerli ürünler, gofret, helva, bal,reçel, kuruyemiş üretimi yapan firmalar; fırın ve pastaneler, unlu mamul üreticileri, oteller, restaurantlar, catering firmaları ve fast food firmalarının sahipleri, yetkilileri, üretim müdürleri, teknik müdürleri, kalite kontrol yöneticileri ve laboratuar uzmanları bu özel bölümün ziyaretçileri olacak.

22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan İstanbul Gıda Tek Fuarı; 10:00 – 19:00 (25 Ekim’de 10:00 -18:00) saatleri arasında ziyarete açık olacak.

İstanbul Gıda-Tek Fuarı’nda yer almak veya fuarı ziyaret etmek için foodtechfair@reedtuyap.com.tr adresi üzerinden fuar ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

www.istanbulgidatek.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com