Connect with us

Redüktörler

NORD DRIVESYSTEMS’ten yeni boyutlarda endüstriyel redüktörler

Yayın Tarihi:

-

NORD DRIVESYSTEMS endüstriyel redüktörler özellikle sağlam ve dayanıklıdır. Bu yüksek yük kapasiteli tahrik birimleri ajitatör, karıştırıcılar ve zımpara makineleri gibi yüksek yük altındaki uygulamalarda kullanılmaktadır.

NORD DRIVESYSTEMS, sırayla 15 kNm ve 20 kNm tork değerlerine sahip 5 ve 6 boyutlarında MAXXDRIVETM Endüstriyel Tahrik Birimlerini ürün gamına ilave etti. Ayrıca 5-11 arası boyutlara da Ekstrüder Flanşlar ilave edildi. Kullanıcılar; kolaylıkla işlem kuvvetlerini abzorbe eden ve uzun hizmet ömrü sağlayan cömertçe boyutlandırılmış eksensel rulmanlardan faydalanmaktadır. Ekstrüder flanş seçeneğinin sunuluyor olması müşterinin şaft ölçülerine göre kişiselleştirmenin olmasını sağlamakta; böylece birden fazla rulman tipi ile özel talepler karşılanabilmektedir.

NORD DRIVESYSTEMS tarafından imal edilen MAXXDRIVETM Endüstriyel Redüktörler yüksek güç yoğunluğu; sessiz çalışma ve yüksek güvenilirlik çerçevesinde karakterize edilmiştir. Büyük boyuttaki rulmanlar yüksek eksensel ve radyal kapasite ve uzun hizmet ömrünü garanti etmektedir. NORD; tek bir UNICASE Gövde içerisinde sarmal çark veya konik çark birimleri şeklinde yüksek yük kapasiteli tam tahrik sistemleri tedarikinde bulunmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com